Gündem Haberleri

  İşte oteldeki o oda

  Hürriyet Haber
  18.09.2005 - 01:48 | Son Güncelleme:

  TECAVÜZ görüntüleri elden ele dolaşan Gamze Özçelik’in suçladığı eski sevgilisi Gökhan Demirkol’un avukatı Ömer Yeşilyurt, söz konusu görüntülerin yapılan teknik inceleme sonunda 1 Temmuz 2004 saat 06.11’de çekildiğinin tespit edildiğini açıklamıştı.

  Avukat Yeşilyurt’un olay tarihinde ünlü oyuncunun Kemer’deki bir otelde kaldığını açıklamasının ardından, 5 yıldızlı Kemer Resort Oteli yetkilileri, Özçelik’in geçen yıl 27 Haziran-1 Temmuz günleri arasında otelde kaldığını doğruladı. Bunun üzerine gözler Özçelik’in kaldığı ‘2237’ No’lu odaya çevrildi. Gazetelerde yer alan haberler üzerine basın mensupları dün otele akın etti. Kemer ilçe merkezindeki otelin önünde kamp kuran kameramanlar, Gamze Özçelik’in tecavüze uğradığı iddia edilen 2237 No’lu odayı görüntülemek için uğraştı. Diğer yandan rezervasyon için oteli arayan yerli tatilciler, Gamze’nin kaldığı 2’nci kattaki 35 metrekarelik odada kalmak istediklerini bildirdi. Otel yetkilileri, oda için bugün çok sayıda telefon aldıklarını kaydetti.

  ODAYI GÖRÜNTÜLEDİK

  Gamze Özçelik’
  in kaldığı 2237 No’lu odayı ilk kez DHA görüntüledi. Muhabirimizin girdiği oda, dağ manzarasına hakim, balkondan da deniz görüyor. Odanın halıfleksi yeşil renk. Mobilya takımları gri olan standart odada televizyon ve telefon mevcut. Görüntülenen odadaki telefonun ve mobilyaların, Özçelik’in tecavüz görüntülerinde yer alan odadaki görüntülerle olan benzerliği dikkat çekiyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı