Gündem Haberleri

  İşte o sözleşme

  Hürriyet Haber
  24.10.2008 - 11:26 | Son Güncelleme:

  Başlangıcı, imzalayacak kişinin adını yazması için boş bırakılan sözleşmenin giriş cümlesinde, ‘sarhoş ya da ayıkken, garson, barboy ve jigolalarla konuşmayacağım, onlara karşı zayıf davranmayacağım’ denildi. Esprili cümleleri de içerdiği dikkat çeken sözleşmede, Türkiye'de tatil yapacak orta yaş ve üzerindeki kadınların 8 sözü vermesi istendi:

  * Yapılan iltifatlara inanmayacağım, nasıl olursa olsun, kendimi 21 yaşında hissedip gülünç duruma düşürmeyeceğim, gözlerim mutluluktan yıldızların arasında kaybolmayacak.

  * Aşka odaklanmış liseli kızlar gibi ateşli olmayacağım. Garson, barboy ve jigoloların gözlerine, dudaklarına, saçlarına bakıp onlar hakkında yorum yapıp kimseyi sıkmayacağım.

  * Tatilimi garson, barboy ve jigololara inanarak uzatmayacağım, daha sonra kimlerle birlikte olduklarını kontrol etmeyeceğim.

  * Yukarıda belirtilen erkeklerle, aniden, bilmediğim bir düğünle ve parmağıma takılan plastik bir yüzükle evlenmeyeceğim.

  * Kredi kartlarımı, bugüne kadar biriktirdiklerimi ve ailemden kalanları yukarıda belirtilen erkeklere vermeyeceğim. Birlikte dağ evine yerleşip, keçilere bakmayacak, yer yatağında uyumayacağım.

  * Belirtilen erkeklere, annesinin kanser hastalığının tedavisi, dedesinin akan tavanını onarması, amcasının dönerci dükkanı açması, yakınlarının cenaze törenleri için para vermeyeceğim.

  * Konsolosluklarda uğraşarak vize alıp Britanya'ya meteliksiz gelmesini sağlamayacağım.

  * Belirtilen erkekler, genç kadınlarla birlikte olur ve beni ara sıra para, araba, giysi ve seks yapmak için ararlarsa şikayet edeceğim.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı