« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte o 3 transfer

İtalyan teknik adam, forvet hattı için Napoli’den Goran Pandev veya Corinthians’tan Pato’yu kadrosunda görme arzusunda... Eskişehirspor’dan Tarık Çamdal da, Prandelli’nin gözdelerinden biri...

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

BURSASPOR maçı sonrası Galatasaray taraftarının yüzünü güldürecek açıklama teknik direktör Prandelli’den geldi. İtalyan hoca, transfer konusunda-, “Üç futbolcu bekliyoruz başkanımızdan ve bu isimlerin de geleceğini umut ediyoruz. Takım olarak karakter sahibiyiz ve daha da ileri gideceğiz” ifadelerini kullandı.
Hürriyet, Prandelli’nin kadrosunda görmek istediği isimlerin listesine ulaştı; Pandev ya da Pato ve Tarık... Ayrıca G.Saray'ın ön liberoya da takviye yapmak için bir menajeri İtalya'ya yolladığı öğrenildi.

PANDEV DE ASLAN’I İSTİYOR

GOREN Pandev: Galatasaray’ın golcü adayları arasında gözdesi Makedon milli takımının golcüsü... Napoli’de forma giyen Pandev için Galatasaray dün İtalyan kulübü ile temasa geçti. Galatasaray, Pandev’i kiralama formülü ile almak için Napoli’yle masaya oturdu. Makedon yıldız da Galatasaray’a gelmeye sıcak bakıyor. İtalyanların onay vermesi adına Galatasaray temaslarını sıklaştıracak.

PATO, PANDEV’E ALTERNATİF

BREZİLYA’da bulunan Galatasaray Kulübü yetkilileri, dün Corinthians Kulübü ile görüştü. Sarı kırmızılılar, Alexandre Pato’yu kiralamak için girişimde bulundu ve 1.5 milyon Euro kiralama bedeli teklif etti. Ancak Brezilya kulübü Galatasaray Kulübü’ne Pato’yu kiralık değil, ancak bonservis bedeli ile verebileceklerini belirtti. Bu yüzden transfer oldukça zor...

TARIK İÇİN SON GÖRÜŞME

ESKİŞEHİRSPOR’un 6 milyon Euro’luk bonservis bedelini düşürmesi adına yarın tekrar bir görüşme yapılacak. Tarık, sağ, sol bek ve ön liberoda da görev yapabiliyor. Galatasaray kendi bonservisinin yüzde 25’ine sahip olan Tarık Çamdal’dan bu hakkından feragat edip, imza atmasını isteyecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz