"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

İşte Manukyan’ın arabası

2001 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman genelev patroniçesi Matild Manukyan’ın, sağlığında davetlere giderken kullandığı 1989 model Bentley marka klasik otomobilini satın alan Cem Yılmaz, bu arabasıyla önceki akşam Etiler D&R’da objektiflere yansıdı. D&R’dan kitap, CD ve DVD satın alan Yılmaz, gazetecileri görünce hızlı adımlarla arabasına yöneldi ve gaza bastığı gibi uzaklaştı.

Nikaha gittiler

K
afkas Mücevherat’ın sahibi Rıfat ve Sedef Kırgız’ın kızı Billur Kırgız’ın Solmaz-Mehmet Tacir çiftinin oğulları Atilla Tacir’le Çırağan Sarayı’nda yapılan düğünlerine sosyete büyük ilgi gösterdi. Gelin ve damatın poz vermediği düğüne aralarında Berna-Galip Güler, Berna Tokar, Heves Ekinci, Yıldırım-Revna Demirören, Erkan-Gülbin Simitçioğlu, Tuğba Peksayar gibi tanınmış isimler katıldı. Son aylarda, işleri nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Faruk Süren’in nikaha, eşi Hatice Hanım’la geldi.

Sevgilisiyle izledi

C
em Boyner’in yeğeni İsmail Boyner, önceki akşam Pelin isimli kız arkadaşıyla Markiz Pasajı’nda Ajda Pekkan’ı dinledi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Boyner, sevgilisinin kullandığı arabayla mekandan uzaklaştı. Patlayan flaşlar karşısında Pelin Hanım yüzünü gizlemeye çalıştı.

Yıllar sonra şarkı söyledi

Önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte Zorba Taverna’ya giden Perihan Savaş, tavernanın solisti Ziynet Sali’yle birlikte ‘İkinci Bahar’ şarkısını seslendirdi. Savaş şarkı söylerken önüne getirilen tabakları da kırdı. Tabak kıran Ziynet Sali’nin de eli kanadı. Yoğun istek üzerine bir şarkı daha söyleyen Savaş, ‘Yıllar sonra mikrofonu elime aldım. Ben oyuncuyum, sen şarkıcısın, herkes kendi işini yapsın’ diyerek mikrofonu Ziynet Sali’ye verdi.

Çiçek aldı

C
em-Alara Uzan çifti geçtiğimiz gece Tarabya’daki Kıyı Balıkçı’sında yemek yedi. Gecenin sonunda Aslı-Tahsin Çiftkurt çiftiyle birlikte balıkçıyı terk eden Cem Uzan, eşine çiçekçi çocuktan iki demet kırmızı gül aldı.

Ertelenen konser

Kıraç, yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenen Yeni Melek Gösteri Merkezi’ndeki konserini geçtiğimiz akşam verdi. Konser alanını dolduran şarkıcının hayranları her şarkıya eşlik etti. Üç dizinin birden müziklerini yaptığı için çok yoğun çalıştığını söyleyen Kıraç, ‘Yaz mevsimine giriyoruz. Albüm çalışmalarına başlayacağım. Albüm çalışması 6 ay sürer. Bu arada Avrupa turnesine çıkacağım’ dedi.

Sevgilisi bekledi

Ajda Pekkan, buzhol’deki konseriyle sosyetik sevenleriyle bir kez daha buluştu. Pekkan’ı sevgilisi Okan Tapan yalnız bırakmadı. Konser bitiminde Tapan, sevgilisi Pekkan’ı şoförlü arabasıyla aldı.

Beyoğlu keyfi

T
he North Shield Beyoğlu, 4. AFM Bağımsız Film Festivali resmi buluşma noktası oldu. Pub’ın üst katı festival ziyaretçilerine ve çalışanlarına ayrıcalıklar sunuyor. Ünlü yönetmenler, yurtdışından gelen ziyaretçiler söyleşi ve film arası dinlencelerini festival boyunca The North Shield Pub Beyoğlu’nda yapıyor.

Ajda’yı dinledi

Elif Germiyanlıgil geçtiğimiz gece Beyoğlu buzhol’de sahneye çıkan Ajda Pekkan’ı dinledi. Eşi Mehmet Germiyanlıgil ve Murat-Arzu Atabarut çiftiyle buzhol’e gelen Elif Hanım, kıyafetiyle moda dergilerini kolaylıkla süsleyebileceğini bir kez daha gösterdi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI