« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte kuyuya taş atan adam

F.Bahçeli Kazım ile ilgili şike iddialarının kaynağı olduğu anlaşılan Talip Doğan Karlıbel, bir dönem CHP hakkında da çok ciddi suçlamalarda bulunmuş ve hepsi asılsız çıkmıştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TÜRKİYE günlerdir Fenerbahçeli Kazım hakkındaki şike iddialarıyla yatıp kalkıyor. Evlerde, sokaklarda, işyerlerinde, kafelerde kısacası her yerde bu konu konuşuluyor. Kazım’ın bu işlere bulaştığı iddiasını yazan Sabah Gazetesi’nin haber koordinatörü Şaban Arslan, önceki akşam Kanaltürk’teki Son Kale programına çıkıp, haber kaynağının son derece güvenilir bir kişi olduğunu söyledi. Arkasından Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu yayına katıldı. Mosturoğlu, Arslan’ın haber kaynağı olan kişiyle kendisinin de görüştüğünü belirtip, “Bahis skandalında futbolcumuzun değil, Kazım isimli bir menajerin adı geçiyor” dedi. Ahmet Çakar da söz konusu haber kaynağının isminin baş harflerinin T.D.K. olduğunu söyledi. Ve en sonunda bu kişi canlı yayına bağlanıp, adının Talip Doğan Karlıbel olduğunu söyledi.

Karlıbel, özellikle siyasetle yakından ilgilenenler için yabancı bir isim değil. Çünkü Karlıbel, sadece şike iddialarında bulunmakla kalmıyor, siyasete ilişkin de çok ciddi ihbarlarda bulunuyor.

Uzun yıllar Alman istihbaratında çalıştığını ileri süren ve kendisine “Nazi Avcısı” denmesinden çok hoşlanan Karlıbel’in, “Sağır Oda’nın Kayıp Nazi Altınları”, “Alman Gizli Servislerinin Türkiye Operasyonları”, “Alman Derin Devletinin Türkiye Operasyonları” gibi hepsi hepsi Almanya üzerine yazılmış 6 tane kitabı bulunuyor.

CHP ve Kılıçdaroğlu, yalan söylediğini kanıtlamıştı

ERGENEKON Davası’nda da tanıklık yapan Talip Doğan Karlıbel, CHP ve özellikle de Kemal Kılıçdaroğlu hakkında çok önemli suçlamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu ve CHP bu suçlamaların hepsinin yalan olduğunu belgeleriyle kanıtladı. Bununla da yetinmeyip, Karlıbel’i mahkemeye verdiler ve açtıkları davaların hepsini kazandılar. Karlıbel’in iddiaları şunlardı:

CHP’li Kemal Kılıçdaroğlu ile Ali Kılıç, Almanya’da bölücü terör örgütü üyeleriyle görüştü ve daha sonra da genelev işlevi gören saunadan çıkarken polise takıldı.

* CHP, Alman vakfı Ebert’ten maddi yardım alıyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler