« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte Kartal'ın 10 numara seçimi

Beşiktaş Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, 10 numara için “İlk hedefimiz Belhanda. Sonra sırasıyla Lanzini, Ruiz ve Marin geliyor. Belhanda ve Lanzini olasılığı yüzde 50” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

FEYENOORD’U deplasmanda 2-1 yenerek Şampiyonlar Ligi’nde play-off kapısını aralayan Beşiktaş, takıma takviye için girişimleri hızlandırdı. Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 10 numara pozisyonu için 4 yıldız ile görüşmelerin sürdüğünü belirterek, bu isimlerden biriyle imza atacaklarını söyledi.
Adayların Faslı Belhanda, Arjantinli Manuel Lanzini, Kosta Rikalı Bryan Ruiz ve Marco Marin olduğunu belirten Çebi, “Görüşmeler sürüyor. Şu an Beşiktaş’ın kadrodaki en önemli eksiği orta alanda 10 numara. Bu konudaki çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor” diye konuştu.

EN KÖTÜ iHTiMALLE MARiN GELECEK

Siyah beyazlı taraftarların ayakta alkışlayacağı önemli bir oyuncu ile anlaşma yapacaklarını vurgulayan Çebi, “Teknik direktörümüz Slaven Bilic’in tranfser listesinde yer alan oyuncuların başında Belhanda ve Lanzini geliyor. Öncelikle bu iki isimden birine imza attırmaya çalışıyoruz. İkisiyle de anlaşma şansımız yüzde 50. Olmazsa alternatiflerimiz Ruiz ve Marin. İlk üç ismin transferi gerçekleşmezse Marin kesin olarak siyah beyazlı formayı giyecek” dedi.
Feyenoord maçında da Beşiktaş’ın sıkıntısının 10 numarada olduğu görüldü. Oğuzhan’ın istikrarsızlığı ve sık sakatlanması transferi kaçınılmaz kılıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz