« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte kadınlardaki eşleşmeler

Sezonun ilk Grand Slam tenis turnuvası olan Avustralya Açık'ta ilk tur eşleşmeleri belli oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kura çekimine göre eşleşmeler şöyle oldu:

Caroline Wozniacki (Danimarka) - Anastasia Rodionova (Avustralya)
Ashleigh Barty (Avustralya) - Anna Tatishvili (Gürcistan)
Pauline Parmentier (Fransa) - Alla Kudryavtseva (Rusya)
Alize Cornet (Fransa) - Monica Niculescu (Romanya)
Lucie Safarova (Çek C.) - Christian McHale (ABD)
Elemelerden gelecek oyuncu - Marina Erakovic (Yeni Zelanda)
Petra Martic (Hırvatistan) - Elemelerden gelecek oyuncu
Elemelerden gelecek oyuncu - Jelena Jankovic (Sırbistan)
Kim Clijsters (Belçika) - Elemelerden gelecek oyuncu
Stephanie Foretz Gacon (Fransa) - Elena Baltacha (Britanya)
Arantxa Rus (Hollanda) - Lesia Tsurenko (Ukrayna)
Elemelerden gelecek oyuncu - Daniela Hantuchova (Slovakya)
Anabel Medina Garrigues (İspanya) - Eva Birnerova (Çek C.)
Patricia Mayr-Achleitner (Avusturya) - Olga Govortsova (Belarus)
Sofia Arvidsson (İsveç) - Olivia Rogowska (Avustralya)
Ksenia Pervak (Kazakistan) - Li Na (Çin)
Victoria Azarenka (Belarus) - Heather Watson (Britanya)
Casey Dellacqua (Avustralya) - Bojana Jovanovski (Sırbistan)
Anne Keothavong (Britanya) - Mona Barthel (Almanya)
Ayumi Morita (Japonya) - Petra Cetkovska (Çek C.)
Flavia Pennetta (İtalya) - Elemelerden gelecek oyuncu
Alberta Brianti (İtalya) - Irina Falconi (ABD)
Iveta Benesova (Çek C.) - Mathilde Johansson (Fransa)
Aravane Rezai (Fransa) - Peng Shuai (Çin)
Francesca Schiavone (İtalya) - Laura Pous-Tio (İspanya)
Anastasiya Yakimova (Belarus) - Romina Oprandi (İtalya)
Kimiko Date-Krumm (Japonya) - Eleni Daniilidou (Yunanistan)
Polona Hercog (Slovenya) - Julia Görges (Almanya)
Yanina Wickmayer (Belçika) - Galina Voskoboeva (Kazakistan)
Tsvetana Pironkova (Bulgaristan) - Sania Mirza (Hindistan)
Elemelerden gelecek oyuncu - Simona Halep (Romanya)
Bethanie Mattek-Sands (ABD) - Agnieszka Radwanska (Polonya)
Vera Zvonareva (Rusya) - Alexandra Dulgheru (Romanya)
Evgeniya Rodina (Rusya) - Lucie Hradecka (Çek C.)
Ekaterina Makarova (Rusya) - Tamarine Tanasugarn (Taylanda)
Johanna Larsson (İsveç) - Kaia Kanepi (Estonya)
Dominika Cibulkova (Slovakya) - Magdalena Rybarikova (Slovakya)
Rebecca Marino (Kanada) - Greta Arn (Macaristan)
Iryna Bremond (Fransa) - Barbora Zahlavova Strycova (Çek C.)
Tamira Paszek (Avusturya) - Serena Williams (ABD)
Sabine Lisicki (Almanya) - Elemelerden gelecek oyuncu
Shahar Peer (İsrail) - Isabella Holland (Avustralya)
Sloane Stephens (ABD) - Silvia Soler-Espinosa (İspanya)
Chanelle Scheepers (Güney Afrika) - Svetlana Kuznetsova (Rusya)
Angelique Kerber (Almanya) - Bojana Bobusic (Avustralya)
Stephanie Dubois (Kanada) - Elena Vesnina (Rusya)
Mandy Minella (Lüksemburg) - Elemelerden gelecek oyuncu
Gisela Dulko (Arjantin) - Maria Sharapova (Rusya)
Samantha Stosur (Avustralya) - Sorana Cirstea (Romanya)
Elemelerden gelecek oyuncu - Urszula Radwanska (Polonya)
Elemelerden gelecek oyuncu - Sara Errani (İtalya)
Elemelerden gelecek oyuncu - Nadia Petrova (Rusya)
Roberta Vinci (İtalya) - Alexandra Cadantu (Romanya)
Madison Keys (ABD) - Zheng Jie (Çin)
Jelena Dokic (Avustralya) - Anna Chakvetadze (Rusya)
Virginie Razzano (Fransa) - Marion Bartoli (Fransa)
Anastasia Pavlyuchenkova (Rusya) - Klara Zakopalova (Çek C.)
Kateryna Bondarenko (Ukrayna) - Vania King (ABD)
Kristina Barrois (Almanya) - Michaella Krajicek (Hollanda)
Lourdes Dominguez Lino (İspanya) - Ana Ivanovic (Sırbistan)
Maria Kirilenko (Rusya) - Jarmila Gajdosova (Avustralya)
Zhang Shuai (Çin) - Aleksandra Wozniak (Kanada)
Irina-Camelia Begu (Romanya) - Carla Suarez Navarro (İspanya)
Vera Dushevina (Rusya) - Petra Kvitova (Çek C.)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz