« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte ilk kura yorumları

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Romanya temsilcisi FC Vaslui oldu. Spor dünyası sarı lacivertli ekibin rakibini değerlendirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İşte o yorumlar:

Ali Şen (Eski Fenerbahçe Başkanı) :
Bence iyi bir kura oldu. Şampiyonlar Ligi'nde şampiyon olmanın ilk adımı. Fenerbahçeli taraftarlarımıza şampiyonluğu ve onun keyfini tatma zamanı bu yıl gelmiştir. Geçen yıl olanlardan sonra takım daha sakin lige başlayacak. Ve Vaslui karşısında daha tedbirli olacaklardır.

Altan Tanrıkulu (Hürriyet Gazetesi Spor Yazarı): Diğer 3 rakibe göre en olumlu rakip olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe Young Boys karşısında yaptığı taktik hataları tekrarlamazsa turu geçer. Önemli olan ciddi savunma yapmak ve işi ilk maçtan bitirmek.

Ercan saatçi (Hürriyet Gazetesi Spor Yazarı):10 yıllık bir takım olması kimseyi aldatmasın. Rakibimizin müthiş bir grafiği var. Üçüncü lig, ikinci lig ardından da 1.Lig'e yükselen bir takım. Ayrıca 4-5 senedir de Avrupa Kupaları'nda yer alan bir ekip. Vaslui'nin önceki senelerde elediği takımlara bakarsak Fenerbahçe'nin işinin çok kolay olduğunu düşünmüyorum. Vaslui'yi kesinlikle hafife almamalıyız.

İlker Yasin (Doğan Grubu Spor Müdürü): Vaslui Fenerbahçe'nin rakibi olacak bir takım değil. Fenerbahçe muhtemel 4 rakibi içerisinde en zayıf olanla eşleşti. Rakipten daha büyük bir tehlike rakibi küçük görme ve turu rahat geçeriz psikolojisidir.

İlhan Söyler (Hürriyet Gazetesi Spor Yazarı): Romanya Ligi son  yıllarda ciddi bir düşüşte. Artık eskisi gibi ne takımları güçlü ne de kaliteli futbolcular yetiştirebiliyor. Meyve veremeyen bir ağaç gibi. Fenerbahçe'nin hem içerde hem de dışarda çok rahat galibiyetler alarak bir üst tura yükselmesi gerekiyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz