Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 12. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 16., Beyaz Grup'ta 17. hafta, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 15. hafta müsabakaları yapılacak.

A.A
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Yarın:
13.30 Torku Konyaspor-Mersin İdmanyurdu (Konya Büyükşehir Torku Arena)
16.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
18.45 Balıkesirspor-Fenerbahçe (Balıkesir Atatürk)
21.45 Galatasaray-Akhisar Belediyespor (Türk Telekom Arena)

7 Aralık Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor-Kardemir Karabükspor (Yeni Rize Şehir)
13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Atatürk)
16.00 Eskişehirspor-İstanbul Başakşehir (Eskişehir Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

8 Aralık Pazartesi:
19.00 Sivasspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Sivas 4 Eylül)

PTT 1. Lig

Yarın:
14.00 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
15.30 Karşıyaka-Denizlispor (Yeni Buca)
19.30 Antalyaspor-Albimo Alanyaspor (Akdeniz Üniversitesi)

7 Aralık Pazar:
13.00 Elazığspor-Giresunspor (Elazığ Atatürk)
13.30 Şanlıurfaspor-Altınordu (Şanlıurfa GAP Arena)
13.30 Manisaspor-Samsunspor (Manisa 19 Mayıs)
13.30 Orduspor-Bucaspor (Ordu 19 Eylül)
15.30 Kayserispor-Osmanlıspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

8 Aralık Pazartesi:
19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adana Demirspor (Kamil Ocak)

Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup
------------------
7 Aralık Pazar:

13.30 Kahramanmaraşspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.30 Kırklarelispor-Göztepe (Lüleburgaz 8 Kasım)
13.30 Nazilli Belediyespor-MKE Ankaragücü (Nazilli İlçe)
13.30 Hatayspor-Bandırmaspor (Antakya Atatürk)
13.30 İnegölspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (İnegöl İlçe)
13.30 Altay-Tepecikspor (İzmir Atatürk)
13.30 Sarıyer-BUGSAŞ Spor (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Kocaeli Birlikspor-Gümüşhanespor (Alparslan Türkeş)
13.30 Gölbaşıspor-Pazarspor (Gölbaşı İlçe)

Beyaz Grup
-----------------
7 Aralık Pazar:
13.00 Ofspor-1461 Trabzon (Of İlçe)
13.30 Körfez İskenderunspor-Hacettepe (İskenderun 5 Temmuz)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Kartalspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.30 Keçiörengücü-Ümraniyespor (Ankara Aktepe)
13.30 Bayrampaşa-Yeni Malatyaspor (Stadı henüz açıklanmadı)
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Turgutluspor (Dumlupınar)
13.30 Menemen Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Menemen İlçe)
13.30 Centone Karagümrük-Aydınspor 1923 (Vefa)
13.30 Pendikspor-Fethiyespor (Pendik)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup
-----------

Yarın:
13.30 Çatalcaspor-Tire 1922 (Silivri)

7 Aralık Pazar:
13.00 Batman Petrolspor-Bursa Nilüferspor (Batman 16 Mayıs)
13.30 Adliyespor-Manavgatspor (Bağlum Belediye)
13.30 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)
13.30 Çorum Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 İstanbulspor-Darıca Gençlerbirliği (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.30 Niğde Belediyespor-Kırıkhanspor (Niğde 5 Şubat)
13.30 TUTAP Şekerspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Polatlı İlçe)

2. Grup
------------
7 Aralık Pazar:
12.00 Erzincan Refahiyespor-Derincespor (Erzincan 13 Şubat)
13.00 Yeni Diyarbakır-Arsinspor (Diyarbakır Atatürk)
13.30 Eyüpspor-Maltepespor (Eyüp)
13.30 Gölcükspor-Halide Edip Adıvarspor (Gölcük)
13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)
13.30 Kemer Tekirovaspor-Çankırıspor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Yeşil Bursa-Çine Madranspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
13.30 Payas Belediyespor 1975-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Payas İlçe)
13.30 Dardanelspor-68 Yeni Aksarayspor (Mimar Yahya Baş)

3. Grup
-----------
7 Aralık Pazar:
13.00 Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-Erzin Belediyespor (Kazım Karabekir)
13.30 Kayseri Şekerspor-İstanbul Güngörenspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Bayburt Grup Özel İdare (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Sakarya Atatürk)
13.30 Silivrispor-Ankara Demirspor (Silivri)
13.30 Sandıklıspor-Beylerbeyi (Sandıklı İlçe)
13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)
13.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Orhangazispor (Kemalpaşa Ulucak)

8 Aralık Pazartesi:
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Van Atatürk)


Bunları da Beğenebilirsiniz