Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 4. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 2., TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 2009-2010 sezonunun ilk hafta maçları yapılacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
21.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (BJK İnönü)
Yarın:
21.00 Ankaragücü-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
21.00 Kayserispor-Denizlispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
21.00 Eskişehirspor-Antalyaspor (Eskişehir Atatürk)
30 Ağustos Pazar:
21.00 Trabzonspor-Bursaspor (Hüseyin Avni Aker)
21.00 Fenerbahçe-Manisaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
21.00 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)
21.00 Sivasspor-Diyarbakırspor (Sivas 4 Eylül)
31 Ağustos Pazartesi:
21.00 Ankaraspor-Galatasaray (Yenikent ASAŞ)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:
16.30 Mersin İdmanyurdu-Adanaspor (Tevfik Sırrı Gür)
30 Ağustos Pazar:
16.30 Kartalspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kartal İlçe)
20.30 Çaykur Rizespor-Boluspor (Yeni Rize)
20.30 Karşıyaka-Samsunspor (Alsancak-Seyircisiz)
16.30 Orduspor-Altay (Ordu 19 Eylül)
20.30 Dardanelspor-Bucaspor (Çanakkale 18 Mart)
20.30 Kardemir Karabükspor-Giresunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.30 Kocaelispor-Hacettepe (İzmit İsmetpaşa)
31 Ağustos Pazartesi:
20.30 Konyaspor-Kayseri Erciyesspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

-TFF 2. LİG-

1. Grup
-------
30 Ağustos Pazar:
16.30 Zeytinburnuspor-Güngören Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
16.30 Gebzespor-Körfez Belediyespor (Gebze İlçe)
16.30 Yalovaspor-Türk Telekom (Yalova Atatürk)
16.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sakaryaspor (Tavşanlı Ada İlçe)
16.30 Bozüyükspor-Pendikspor (Bozüyük İlçe)

2. Grup
-------
30 Ağustos Pazar:
16.30 Tepecikspor-İstanbulspor (Tepecik Belediye)
16.30 Turgutluspor-Konya Şekerspor (Turgutlu 7 Eylül)
16.30 Alanyaspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Alanya Milli Egemenlik)
16.30 Denizli Belediyespor-Sarıyer (Doğan Seyfi Atlı)
20.30 Fethiyespor-Göztepe (Fethiye İlçe)

3. Grup
-------
Yarın:
16.30 Akçaabat Sebatspor-Trabzon Karadenizspor (Akçaabat Fatih)
30 Ağustos Pazar:
16.30 Ofspor-Çorumspor (Of İlçe)
16.30 Tokatspor-Çankırı Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)
16.30 Etimesgut Şekerspor-Kırşehirspor (Ankara OSTİM)
16.30 Karsspor-BUGSAŞ Spor (Kars Şehir)
16.30 Erzurumspor-Pursaklarspor (Erzincan 13 Şubat)

4. Grup
-------
Yarın:
20.30 Belediye Vanspor-İskenderun Demir Çelikspor (Diyarbakır Atatürk-Cezalı)
30 Ağustos Pazar:
16.30 Adıyamanspor-Tarsus İdmanyurdu (Adıyaman Atatürk)
20.30 Elazığspor-Kahramanmaraşspor (Elazığ Atatürk)
20.30 Adana Demirspor-Şanlıurfaspor (Adana 5 Ocak)
20.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Malatyaspor (Diyarbakır Atatürk)

-TFF 3. LİG-

1. Grup
-------

30 Ağustos Pazar:
16.30 Alibeyköyspor-Küçükköyspor (Alibeyköy)
16.30 İnegölspor-OYAK Renaultspor (İnegöl İlçe)
16.30 Balıkesirspor-Bandırmaspor (Balıkesir Atatürk)
16.30 Bursa Nilüferspor-Lüleburgazspor (Veledrom Dış Saha)
16.30 Çerkezköy Belediyespor-Bayrampaşaspor (General Basri Saran)

2. Grup
-------
Yarın:
16.30 Keçiören Sportif-Afyonkarahisarspor (Cebeci İnönü)
30 Ağustos Pazar:
16.30 Torbalıspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor (Torbalı 7 Eylül)
16.30 Muğlaspor-Tekirova Belediyespor (Muğla Atatürk)
16.30 Ispartaspor-Menemen Belediyespor (Isparta Atatürk)
16.30 Altınordu-İzmirspor (Buca İlçe)

3. Grup
-------
Yarın:
16.30 Kartal Belediyespor-Orhangazispor (Kartal İlçe)
16.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beylerbeyi (Beylerbeyi 75. Yıl)
30 Ağustos Pazar:
16.30 Kırıkkalespor-Darıca Gençlerbirliği (Kırıkkale Başpınar)
16.30 İstanbul Maltepespor-Düzcespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
16.30 Ankara Demirspor-Keçiörengücü (Cebeci İnönü)

4. Grup
-------
Yarın:
16.30 Arsinspor-Araklıspor (Arsin İlçe)
30 Ağustos Pazar:
16.30 Yalıspor-Yimpaş Yozgatspor (İsmet Gürbüz Civelek)
16.30 Bafra Belediyespor-Bulancakspor (Samsun 19 Mayıs)
16.30 Pazarspor-Gümüşhanespor (Pazar İlçe)
16.30 Kastamonuspor-Sürmenespor (Kastamonu Gazi)

5. Grup
-------
30 Ağustos Pazar:
16.30 Hatayspor-Malatya Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
16.30 Batman Belediyespor-Şanlıurfa Belediyespor (Batman 16 Mayıs-Seyircisiz)
16.30 Siirtspor-Batman Petrolspor (Siirt Atatürk)
16.30 Belediye Bingölspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Bingöl Şehir)

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler