« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte Gökhan Ünal'ın yeni takımı

Kardemir Karabükspor, bonservisi F.Bahçe'de bulunan 30 yaşındaki forvet oyuncusu Gökhan Ünal'la 1 yıllık anlaşma sağladı.

A.A. / DHA
SON GÜNCELLEME
Basın Sözcüsü Ziya Alak, yaptığı açıklamada, forvet  hattındaki sıkıntıyı gidermek için transfer yapmaya karar verdiklerini ve yönetim  olarak teknik heyetin de görüşleri doğrultusunda Gökhan Ünal'da karar  kıldıklarını söyledi.

Görüşmeler sonunda futbolcunun kulübü ve kendisiyle anlaşılarak 1 yıllık  sözleşme imzaladıklarını ifade eden Alak, “Bir yıllık sözleşme imzalanacak.  Gökhan Ünal'ın tecrübesi ile kulübümüze faydalı olacağını düşünüyoruz. Her iki  tarafa da hayırlı olsun.”

Alak, ayrıca Fenerbahçe'nin futbolcusu Henri Bienvenu ile de  ilgilendiklerini, ancak bu futbolcunun hiç bir takıma transfer olmak  istememesinden dolayı görüşmelerin yarıda kaldığını kaydetti.

"İNŞALLAH HAYIRLI OLUR"

Gökhan Ünal, Kardemir Karabükspor'a transfer olduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Karabükspor'un 1 yıllığına anlaşma sağladığı Gökhan Ünal, yaptığı açıklamada, "İki taraf için de inşallah hayırlı olur; hem ben, hem de Karabükspor iyi bir sezon geçirir. Karabükspor'da olmaktan dolayı mutluyum. Taraftarlarımızın gönüllerine iyi bir Gökhan Ünal olarak girmek istiyorum" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler