« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte Galatasaray'ın istediği ilk futbolcu

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Abdülkadir Çakır, Galatasaray'ın Ferdi Elmas'a talip olduğunu, kendilerinin bu futbolcunun borservisine karşılıklı olarak sarı-kırmızılı takımdan 3 genç oyuncu istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Çakır, yaptığı açıklamada, Uğur Akdemir'i Galatasaray Kulübü'nden bonservisi ile birlikte transfer etmek için girişimlerde bulunduklarını belirterek, “Onlar da bize Ferdi Elmas'ı istediklerini ilettiler. Biz de Ferdi Elmas'a karşılık 3 genç futbolcu istedik. Uğur Akdemir, kadromuzda görmek istediğimiz bir futbolcu. Diğer iki isim henüz netleşmiş değil. Gerekli görüşmelerimiz devam ediyor. Kısa sürede transferlerin netleşeceğini düşünüyorum” dedi.

Ferdi'nin bonservisine karşılık para alınmayacağını ifade eden Çakır, “Galatasaray da bizden 3 futbolcuya karşılık bonservis bedeli almayacak. Takas yöntemi ile bu transferler gerçekleşmiş olacak” diye konuştu.

Ferdi'nin çok yetenekli bir futbolcu olduğunu kaydeden Çakır, şöyle devam etti:

“Hollanda'nın Ajax takımında yetişmiş bir oyuncu. Çok iyi bir sol ayağa sahip. Maalesef sezon başında oynadığı dönemde Saffet Susiç'in isteği nedeni ile onu Ankaraspor'a kiralamak zorunda kaldık. Milli takıma kadar yükselmiş bir futbolcu. Galatasaray'da başarılı olacağına inanıyorum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz