Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte Ertuğrul

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Korkut GÖZE

Beşiktaş ilk 25 dakikayı çabuk ve yüksek tempoda oynadı. Şifo, sahanın her bölgesini dolaşıyor, topla buluştuğu noktalardan uzun ve akıllı paslar atıyordu.

Sevgili Toshack, Ertuğrul'u orta sahada oynattığın için binlerce teşekkür... Gördüğün gibi, bu alanda oynamaktan hem kendi keyif aldı, hem de onu izleyen taraftarlar... Bu çocuğu savunmaya dikip, medyanın diline, kalemine düşürme...

Beşiktaş'ın ilk 25 dakikadan sonra düşen temposu, oyunun ve sahanın egemenliğini Karabük'e verdi.

Bu sıkıntılı dakikalarda kaleci Fevzi'nin aldığı iki top, ilk yarının skorunu belirleyen ve Beşiktaş'ın moralini tazeleyen önemli kurtarışlardı.

Serdar'ın iyi oynayacağı günleri beklemekten bıktım, usandım. Diğer kanatta Erkan'ın tekrarladığı yanlışları tek tek sayarken rakamları birbirine karıştırdım.

Oktay'ın oyunda neler düşündüğünü, topla buluştuğu bölgelerde neler tasarladığını bilemiyorum. İki ayağı ile bir topu düzeltemeyen Oktay, gün be gün eriyip, kayboluyor.

Beşiktaş'ın, çarşamba günü G.Saray'a çıkaracağı kadro elbette dün geceden farklı olacak. Amokachi oynayacak, Yankov oynayacak. Ama dün gece oynayanlar G.Saray'ın karşısına da aynı kılıkla çıkarlarsa, tur hiç de kolay olmayacak.

Beşiktaş'ın iki penaltısını vermeyen hakem Ali Aydın için hiçbir yorum yapmayacağım. Hakem olduğu zaman bu iki hareketin penaltı olduğunu kendisi de anlayacak.Bunları da Beğenebilirsiniz