Gündem Haberleri

  İşte Ersoy'un kocasına satın alacağı hediye

  Uğur Türkmen /Hurriyet.com.tr
  10.07.2007 - 18:02 | Son Güncelleme:

  Ersoy sahneye çıkması için kocasına nereyi satın alıyor.

  Türk sanat müziğinin Divası çiçeği burnunda yeni gelin Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün Popstar Alaturka yarışmasındaki  aşkı Armağan ile dünya evine girmişti.

  Bunu cümle alem biliyor asıl merak edilen ise Bülent Ersoy'un şimdiki eşi Armağan'a ve ailesine hediye olarak neler aldığı.

  Geçtiğimiz günlerde basında yer alan haberlerde ünlü sanatçının Armağan'ın İzmir Torba'da yaşayan ailesinin isteği üzerine Antalya'da iki adet villa aldığı maddi yardımda bulunduğu haberleri çıkmıştı. Bilindiği gibi Bülent Ersoy, birlikte olduğu ya da evlendiği kişilere hatırı sayılır hediyeler alır. Şimdiki eşi Armağan'ın ailesine iki adet villa aldığı söylendi, yazıldı, çizildi.

  Peki ünlü Diva kendisinden 30 yaş küçük eşine 'hediye olarak ne aldı?' şimdi bu merak ediliyor. Daha fazla merak ettirmeyelim açıklayalım: Bülent Ersoy, eşi Armağan'a düğün hediyesi olarak İstanbul'un en çok iş yapan en, iyi mekanlardan biri olarak gösterilen,  birçok ünlü isimlerin sahne aldığı İstanbul'un gece hayatına yön veren Keops isimli gece klübünü 2 milyon dolara satın alıyor. Bülent Ersoy hediye olarak alacağı bu mekan için Armağan'a ister sahne al ister işlet dediği anlatılıyor.    

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı