« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte erkeklerdeki kura çekimi

Sezonun ilk Grand Slam tenis turnuvası olan Avustralya Açık'ta ilk tur eşleşmeleri belli oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kura çekimine göre eşleşmeler şöyle oldu:

Novak Djokovic (Sırbistan) - Paolo Lorenzi (İtalya)
Santiago Giraldo (Kolombiya) - Elemelerden gelecek oyuncu
Satsuma Ito (Japonya) - Potito Starace (İtalya)
Nicolas Mahut (Fransa) - Radek Stepanek (Çek C.)
Milos Raonic (Kanada) - Filippo Volandri (İtalya)
Lukas Rosol (Çek C.) - Philipp Petzschner (Almanya)
Cedrik-Marcel Stebe (Almanya) - Lleyton Hewitt (Avustralya)
Robin Haase (Hollanda) - Andy Roddick (ABD)
Janko Tipsarevic (Sırbistan) - Dmitry Tursunov (Rusya)
Elemelerden gelecek oyuncu - James Duckworth (Avustralya)
Mikhail Youzhny (Rusya) - Elemelerden gelecek oyuncu
Andreas Seppi (İtalya) - Richard Gasquet (Fransa)
Juan Ignacio Chela (Arjantin) - Michael Russell (ABD)
Igor Kunitsyn (Rusya) - Pablo Andujar (İspanya)
Matthias Bachinger (Almanya) - Ryan Sweeting (ABD)
Rui Machado (Portekiz) - David Ferrer (İspanya)
Andy Murray (Britanya) - Ryan Harrison (ABD)
Xavier Malisse (Belçika) - Edouard Roger-Vasselin (Fransa)
Michael Llodra (Fransa) - Ernests Gulbis (Letonya)
Daniel Gimeno-Traver (İspanya) - Alex Bogomolov Jr (Rusya)
Viktor Troicki (Sırbistan) - Juan Carlos Ferrero (İspanya)
Guillermo Garcia-Lopez (İspanya) - Mikhail Kukushkin (Kazakistan)
Thomaz Bellucci (Brezilya) - Dudi Sela (İsrail)
Marinko Matosevic (Avustralya) - Gael Monfils (Fransa)
Gilles Simon (Fransa) - Elemelerden gelecek oyuncu
Julien Benneteau (Fransa) - Karol Beck (Slovakya)
Joao Souza (Brezilya) - Matthew Ebden (Avustralya)
Stephane Robert (Fransa) - Kei Nishikora (Japonya)
Marcel Granollers - Jesse Levine (ABD)
Frederico Gil (Portekiz) - Ivan Dodig (Hırvatistan)
Elemelerden gelecek oyuncu - Ricardo Mello (Brezilya)
Denis Istomin (Özbekistan) - Jo-Wilfried Tsonga (Fransa)
Mardy Fish (ABD) - Gilles Muller (Luksemburg)
Alejandro Falla (Kolombiya) - Fabio Fognini (İtalya)
Albert Montanes (İspanya) - Pere Riba (İspanya)
Philipp Kohlschreiber (Almanya) - Juan Monaco (Arjantin)
Florian Mayer (Almanya) - Lu Yen-Hsun (Tayvan)
Elemelerden gelecek oyuncu - Steve Darcis (Belçika)
Elemelerdeng elecek oyuncu - Blaz Kavcic (Slovakya)
Adrian Mannarino (Fransa) - Juan Martin Del Potro (Arjantin)
Alexandr Dolgopolov (Ukrayna) - Greg Jones (Avustralya)
Tobias Kamke (Almanya) - Victor Hanescu (Romanya)
Kenny De Schepper (Fransa) - Sam Querrey (ABD)
Bernard Tomic (Avustralya) - Fernando Verdasco (İspanya)Spain)
Jurgen Melzer (Avusturya) - Ivo Karlovic (Hırvatistan)
Carlos Berlocq (Arjantin) - Elemelerden gelecek oyuncu
Eric Prodon (Fransa) - Andreas Beck (Almanya)
Elemelerden gelecek oyuncu - Roger Federer (İsviçre)
Tomas Berdych (Çek C.) - Albert Ramos (İspanya)
Olivier Rochus (Belçika) - Elemelerden gelecek oyuncu
Sergiy Stakhovsky (Ukrayna) - Elemelerden gelecek oyuncu
Elemelerden gelecek oyuncu - Kevin Anderson (Güney Afrika)
Stanislas Wawrinka (İsviçre) - Benoit Paire (Fransa)
Marcos Baghdatis (Kıbrıs Rum kesimi) - Benjamin Becker (Almanya)
Jeremy Chardy (Fransa) - Grigor Dimitrov (Bulgaristan)
Lukasz Kubot (Polonya) - Nicolas Almagro (İspanya)
John Isner (ABD) - Benjamin Mitchell (Avustralya)
Jarkko Nieminen (Finlandiya) - David Nalbandian (Arjantin)
Flavio Cipolla (İtalya) - Nikolay Davydenko (Rusya)
Leonardo Mayer (Arjantin) - Feliciano Lopez (İspanya)
Ivan Ljubicic (Hırvatistan) - Elemelerden gelecek oyuncu
Elemelerden gelecek oyuncu - Donald Young (ABD)
Tommy Haas (Germany) - Elemelerden gelecek oyuncu
Elemelerden gelecek oyuncu - Rafael Nadal (İspanya)


 


Bunları da Beğenebilirsiniz