İşte doğum hediyesi

19 Ekim 2011 - 05:00Son Güncelleme : 19 Ekim 2011 - 09:18

Doğum yaptıktan sonra iki gün yattığı hastaneden taburcu olan Ebru Gündeş, ‘dünyanın en güzel hediyesi’ dediği bebeği için eşi Reza Zarrab’a teşekkür etti.

HASTANEDEN BÖYLE AYRILDILAR (FOTO-GALERİ)

GEÇTİĞİMİZ cumartesi günü sezaryenle doğum yapan ve Alara ismini verdiği bir kız bebek dünyaya getiren Ebru Gündeş, Florence Nightingale Hastanesi’nden dün taburcu oldu. Hastane çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, “Allah’a çok şükür, her şey sorunsuz geçti. Alara’mızı aldık, gidiyoruz” dedi. Bebeğini kucağına ilk aldığında duygulandığını söyleyen sanatçı, “O kadar karışıktı ki duygularım... Emzirme denen şey hakikaten çok acayipmiş. O duyguyu tatmak çok güzel” diye konuştu. Gündeş, eşi Reza Zarrab’a da teşekkür etti: “Dünyanın en güzel hediyesi için eşime çok teşekkür ediyorum. Bizim evde Reza Bey’in sözü geçiyor. Kız istedi, kız oldu. Bebeğimizin ismini de o koydu. Bakalım, bundan sonra da talepleri var. Allah olmayanlara da nasip etsin.”

Ebru Gündeş, hastaneden eşi Reza Zarrab ile el ele çıktı. Görüntülenmesini istemediği için bebeğini eve önden yollayan sanatçı, “Bebek biraz kendine gelsin, herkes görecek” dedi.

Sezen’e komşu olacaklar

İşte doğum hediyesi
 

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, doğumun ardından Kemer Country’deki evlerine gitti. Çift, yeni aldıkları Kanlıca’daki yalıya tamiratı biter bitmez taşınmayı planlıyor. Gündeş ve Zarrab, önümüzdeki yılın ilk aylarında yerleşecekleri evde Sezen Aksu’ya komşu olacak.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 18 Yorum }
 • Özge Demir 18.10.2011 17:01:02
  bebeğin ve eşinle mutlu yıllar dilerim ebru. :)
 • Burak Ozer 18.10.2011 14:34:43
  tebrikler ebru hanım ama evladınızı bile reklam malzemesi yapmanız doğru mu acaba?
 • melo melo 18.10.2011 14:34:29
  hayati bunlar yasiyor valla. dunyanin duzeni bu kiminin cocugu acliktan olur kimi dogurur bilmemne tatile gider.
 • Arda Serdaroglu 18.10.2011 12:38:59
  İyi dileklerini bildiren yorumcuların,yorumlarının kenarında beğenmedim butonunu seçen kişileri çok merak ettim...!!!sevgili ebru sana kızına eşine ömür boyu mutluluklar dilerim....
 • sevgiye hasret 18.10.2011 11:59:52
  Benimde dünyalar güzeli bir meleğim oldu ve çok riskli bir gebelikden sonra kucağıma aldım ama duygusuz kocam alnıma bir öpücük bile kondurmadı gözün aydın bile demedi ve ben bu adama çocukluğumu gençliği verdim ben ve benim gibilerde var :((ebruya hayırlı olsun diyorum allah analı babalı büyütsün
 • sinem turk 18.10.2011 11:06:25
  esim benim alnimdan öpmüstü o bile bana yeterdi.
Sayfa Başı
Haberlercesur ve güzel son bölümvatanım sensinvatanım sensin 7. bölümvatanım sensin yeni bölümsma nedirsmasma hastalığı