GeriFutbol İşte Denizli duruşu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Denizli duruşu

İşte Denizli duruşu
refid:14562894 ilişkili resim dosyası

“Volkan Şen’in transferi için istekte bulundunuz mu?” sorusuna tecrübeli teknik adam, “Durumu kritik olan takımların futbolcusunun ismini yönetime vermem doğru olmaz” karşılığını verdi.

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, dünkü sohbet toplantısında, “İşte Beşiktaşlı duruşu” sözüne uyan açıklamalarda bulundu. Denizli, “Bursasporlu Volkan Şen’in transferi için yönetime istekte bulunduğunuz yönünde iddialar var. Bu konuda ne diyeceksiniz?” sorusuna, “Ben de birkaç yerde okudum. Şu anda Türkiye’de durumları kritik olan takımlardan birinin futbolcusunun ismini yönetime veremem, bu doğru da olmaz” karşılığını verdi.
Serdar Özkan konusu
Serdar Özkan’ın Sivasspor maçının devre arasında bir taraftarla tartışmasıyla ilgili bir soruya da Denizli, “Serdar genç bir futbolcu. Şartlar  ne olursa olsun taraftarla diyaloğa girmek artı bir puan getirmez” karşılığını  verdi. Geçen sezonun çifte kupalı şampiyonu olarak, bu sezon kendilerini başarısız sayıp saymadıkları sorusuna, “Evet, sayabiliriz” yanıtını veren Denizli, Queresma transferinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği sorusuna da “Biz bu konularda başkanla ve yönetimle düşüncelerimizi paylaşıyoruz” cevabını verip,  yorum yapmaktan kaçındı.

Hocamızla gurur duyuyoruz

BEŞİKTAŞ Kulübü Yönetim Kurulu, teknik direktör Mustafa Denizli’nin sözleşmesinin uzatılmasında ilgili yöneticiler arasında görüş ayrılıkları olduğu haberlerini, tüm üyelerin imzasının bulunduğu bir açıklamayla yalanladı. Açıklamada, “Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri olarak, futbol A  takımımızın sorumluluğunu, Türk futbolunun yetiştirdiği ender değerlerden biri olan Sayın Mustafa Denizli hocamıza emanet etmiş olmaktan mutluluk ve gurur duyduğumuzu bir kez daha ifade etmek isteriz. Bu kararımızın Beşiktaş’a ve Türk  futboluna hayırlı olacağına olan inancımız tamdır” denildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle