Gündem Haberleri

  İşte burada buluştular

  Hürriyet Haber
  31.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Armağan Uzun'un 10 gün önce de aynı kızla İzmir Sahilevleri'ndeki Serender Yağmur Evleri'ne geldiği ortaya çıktı.

  Armağan'ın kaçamak fotoğrafları  için tıklayın

  Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'la evlendikten 20 gün sonra bir kızla samimi pozlarla yakalanan Armağan Uzun'un 10 gün önce de aynı kızla İzmir Sahilevleri'ndeki Serender Yağmur Evleri'ne geldiği ortaya çıktı.

  İşte burada buluştular
  Bir yıl önce açılan Narlıdere Sahilevleri'nde beş dönüm arazi üzerindeki Serender Yağmurevleri Tesisleri'nde çekilen ve Hürriyet Kelebek'de yayınlanan Armağan Uzun'un bir genç kızla samimi fotoğrafları, magazin gündemine bomba gibi düştü. Narlıdere'de kahvaltı ve Karadeniz yemekleri üzerine, alkolsüz hizmet verilen, mandalin ağaçları arasında oluşturulan ahşap oturma gruplarıyla dikkat çeken tesislerin sahibi Ferman Deri, Armağan Uzun'un üç kez mekanlarına geldiğini söyledi. Deri, Armağan Uzun'un bir ay kadar önce erkek arkadaşlarıyla, 10 gün kadar önce de gazetede fotoğrafları çıkan genç kızla geldiğini, hatta garsonlara "Popstar Armağan" diye imza verdiğini söyledi. Armağan Uzun'un üçüncü kez, geçen parşembe günü geldiğini anlatan Ferman Deri, "Perşembe günü siyah bir otomobille geldiler. Aracı Armağan kullanıyor, kız yanında oturuyordu. Erkek arkadaşları ise arkadaydı. Ben önce kız kardeşi sandım. Armağan, kızı yanına oturttu. Kafasını göğsüne koydu. Kulağının memesiyle oynadı. Çok rahattı. İnsan tanınmamak için gözlük takar. Ama korkusu yoktu. Çok rahattı. Erkek arkadaşları ise karşılarında oturuyordu. İki kola, bir fanta istediler. Oturur oturmaz Armağan, eliyle telefonu kapatarak bir konuşma yaptı. Ardından kızın telefonu çaldı. 1.5 saate yakın böyle devam etti. Sonra bir ara kızla erkek arkadaşı yer değiştirdi. Hesabı isteyip, 6 YTL'yi arkadaşı ödeyerek gittiler. Arabanın içinde Armağan'ın kızı dudaklarından öptüğünü gördüm" dedi.
  Mekanında ailelerin geldiğini, genç müşterilerin aşırı hareketlerine işletmenin sahibi Ferman Deri, "Armağan genç kızın /images/100/0x0/55eab973f018fbb8f892aadcsaçını okşadı. Çok kısa süreli temaslar oldu ama müdahale etmeme gerek kalmadı. Kızın başı sürekli Armağan'ın göğsünün üzerindeydi" dedi.
  Çok üzgünüm, kızı tanımıyorum
  07.07.2007'de evlendiği Armağan Uzun'un, bir genç kızla samimi bir şekilde çekilmiş fotoğraflarının Kelebek'te çıkması üzerine konuşan Bülent Ersoy, şunları söyledi: "Ben bu konu ile ilgili şu an açıklama yapmayacağım. Bugüne kadar hep söylediklerimin arkasında duran biri oldum. Güzel bir gazetecilik yapmışsınız, fotoğraflar önümde görüyorum. Erkekler, maalesef böyle ne yapalım. Kelebek'teki yazıda, benim daha önce Cem Adler ile yaptığım evlilikte kendisini nikah masasına bıçak zoru ile oturttuğum yazılmış. Ben hayatımda bir insana tokat atmış değilim, bu beni küçültür, öyle bir kiişiliğim yoktur. Tabii böyle olmaması lazımdı. Çok üzgünüm, söyleyecek hiçbir şey yok, fotoğraflar var. Açıklama yapmayacağım, benim de konuşma zamanım gelecek..."
  Çocukluk arkadaşıymış
  Bülent Ersoy'u aldattığı haberiyle magazin gündemine damga vuran Armağan Uzun, Kelebek'te çıkan haberle ilgili konuştu. İzmir Yeşilyurt'ta teyzesinin evinden çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Armağan Uzun, "Mutluluğumuz üstüne
  İşte burada buluştular
  oyun oynuyorlar. Oraya arkadaş grubumuzla gittik. Benim çocukluk arkadaşım. Bizi yıpratmaya çalışıyorlar. Kimin nasıl fotoğraf çektiğini görmedim. Bugün henüz Bülent hanımla konuşmadım" dedi. Uzun, evden çıktıktan sonra kendini takip eden gazetecilerden kurtulmak için özel aracından inip, taksiye binerek gözden kayboldu.
  Fotoğraftaki kız Armağan'ın çıktığı cafede garson
  Armağan Uzun'un sarmaş dolaş bir şekilde objektiflere yakalandığı genç kızın, Pelin Taş adında Armağan Uzun'un sahneye çıktığı Cafe Tea adlı mekanda garsonluk yaptığı iddia edildi. Edinilen bilgiye göre iki gencin babaları da arkadaş. Çocukluktan beri tanışan ikilinin, ilişkileri yaklaşık iki yıldır devam ediyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı