« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşte Bülent Uygun'un yeni takımı

Önce Gaziantepspor'la anlaştığı açıklanan ardından kulüple yolları ayrılan Bülent Uygun, bu sezon Süper Lig'e yükselen Bucaspor'un başına getirildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Turkcell Süper Lig'in yeni ekibi Bucaspor'la yarın sözleşme imzalaması beklenen teknik direktör Bülent Uygun, “Türkiye'ye altyapısı ile örnek olmuş kulüpten, böyle bir teklif almak çok sevindirici” dedi.

Uygun, yaptığı açıklamada, Bucaspor'la yaptıkları görüşmeler sonucunda belli bir yol aldıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Prensip olarak anlaştık, yarın İzmir'e geldikten sonra ufak tefek detayları konuşacağız. Türkiye'ye BucaGenç Futbol Akademisi ile örnek olmuş, uzun yıllar sonra Süper Lig'de ilk defa mücadele edecek kulüpten böyle bir teklif almak çok sevindirici. Taraftarımız, yöneticilerimizle birlikte ligdeki ilk sezonumuzda İzmir'i en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum.

Herkesin bizden dualarını eksik etmemelerini istiyorum. Çıktığımız mücadelede güzel başarılara ulaşacağımıza inancım tam. Sevgi ve saygının olduğu yerde itimat ve itaat vardır. İtimat ve itaatin olduğu yerde hoşgörü, hoşgörünün olduğu yerde de başarı vardır. Biz de inancımız gereği her şeyin hakkını vererek, Bucaspor'u alkışlarla başarılı noktalara ulaştıracağız.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler