Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İşte beklenen olay fotoğraf

  Hürriyet Haber
  30 Ocak 1999 - 00:00Son Güncelleme : 30 Ocak 1999 - 00:01

  Prens Charles ile eski metresi Camilla, Diana'nın ölümünden 1.5 yıl sonra ilk kez kamuoyu önünde birlikte göründüler.

  Prens Charles, 25 yıldır sevgilisi olduğu bilinen Camilla ile önceki gece Londra'nın ünlü Ritz Oteli'nde bir doğum günü partisine katıldı. Camilla'nın kız kardeşi Annabel Elliot'un doğum günü partisine katılan çift, geceyarısına kadar otelde kaldı. Çiftin otelde olduğu öğrenilince 150'ye yakın gazeteci, kameraman ve muhabir otel önünde beklemeye başladı.

  15 saniye sürdü

  Saatler gece yarısını gösterdiğinde, merakla beklenen çift, otelin yan kapısında göründü. 50 yaşındaki veliaht Prens Charles ile 25 yıllık sevgilisi 51 yaşındaki Camilla Parker Bowles'ın, otel kapısından otomobile bininceye kadar süren 15 saniye içinde, yüzlerce fotoğrafı çekildi. Gece karanlığında patlayan flaşlarla bir anda ortalık aydınlanarak, gündüz gibi oldu.

  Beline sarıldı

  Prens Charles ve Camilla, poz vermeden ve konuşmadan, kendilerini bekleyen limuzine binerek uzaklaştılar. Sürekli gülümseyen çiftin mutlu oldukları gözlerden kaçmadı. Gazetecilerin dışında, otelin çevresinde toplanan meraklı kalabalığın bakışları arasında Charles, sevgilisi Camilla'nın beline sarılarak otomobile binmesine yardımcı oldu.

  Prenses Diana'nın ölümünden önce ve sonra birçok kez birlikte olan Charles ve Camilla, tepkilerden çekindikleri için kameralardan uzak durmaya özen gösteriyorlardı. İlk kez 150 kişilik bir basın ordusunu bile bile birarada göründüler.  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı