Gündem Haberleri

GÜNDEM

    İşte atama listesi

    Hürriyet Haber
    14 Mayıs 2000 - 00:00Son Güncelleme : 14 Mayıs 2000 - 00:01

    Hürriyet Akdeniz’den özel hizmet

    Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan çok özel atama listesini bölge gazeteniz Hürriyet Akdeniz açıklıyor. İşte atanan öğretmenlerimiz. Bu listede ismi bulunan öğretmenlerimiz yeni görevlerine başlayacaklar.

    YENİ GÖREV YERİ ANTALYA MERKEZ ÇAĞLAYAN LİSESİ 6 NOLU EĞİTİM BÖLGESİ KOORDİNATÖR OKULU OLAN ÖĞRETMENLER

    Ayşe Fural (Din Kültürü), Mustafa Sezgin (Fizik), Şerife Uluışık (İngilizce), Osman Karcı (Resim-İş), Fatma Şahin (Tarih), Yaşar Sarı (Tarih), Mustafa Kaya (Tarih), Zeynel Abidin Ergen (Matematik), Erdal Ekin (Almanca), Emine Akpınar (Almanca), Ahmet Yavuz (Fransızca), Hasan Güner (Fransızca), Zafer Gürsoy (Fen Bilgisi), Enver Tanyeri (Fen Bilgisi), Zeynep Ülker Kahveci (Fen Bilgisi), Hanım Yıldırım (Fen Bilgisi), Hanife Atakul (Nakış), Gürel Bütün (Din Kültürü), Kemal Büyükeşmeli (Matematik), Gülsüm Yazar (Matematik), Nihal Uysal (Giyim), Naciye Akbay (Çiçek), Ayşin Şah (Sosyal Bilgiler), Cengizhan Bozkurt (Beden Eğitimi), M. Tarkan Tüzken (Beden Eğitimi), Müyesser Güney (Resim-İş), Osman Arslan (Müzik), Yusuf Karacan (Fen Bilgisi), Ufuk İskender (Fen Bilgisi), Hayriye Çelik (Fen Bilgisi), Ayşe Ada (Fen Bilgisi), Turgut Genç (Fen Bilgisi), Mehmet Çevik (Fen Bilgisi), Mehmet Çevik (Fen Bilgisi), Yaşar Aktay (Fen Bilgisi), Muharrem Demir (Fransızca), Recep Ciğerci (Matematik), Hasan Türkay (Sosyal Bilgiler), Emine Taner (Fransızca), Fatma Genç (Giyim), Cemile Akkuş (Çiçek), Necla Gürgöz (Biyoloji), Melek Tercan (Felsefe), Mehmet Tat (Fizik), Mehmet Demirhan (Kimya), Hülya Karasu (Kimya), Songül Kurgut (Kimya), Zuhal Körpe (Matematik), Zekeriya Çiftçi (Matematik), Kemal Güvenç (Fen Bilgisi), Fahrettin Çakal (Sosyal Bilgiler), Olcay Deviren (Fen Bilgisi), Mustafa Yılmaz (Resim-İş), Kubilay Köktürksüvarlı (Müzik), İlhan Yılmaz (Beden Eğitimi), Ramazan Yılmaz (Matematik), Zahide Özdemir (Giyim), Sezgin Vural (Fransızca), Süleyman Güney (Resim-İş), Ali Horzum (Matematik), Ayhan Özçınar (Fransızca), Nadire Türedi (Matematik), İbrahim Şahin (Matematik), Emin Gözel (Matematik), Abdullah Akar (Beden Eğitimi), Gönül Aykul (Fen Bilgisi), Zehra Kaya (Giyim), Bahadır Murat Kurt (Beden Eğitimi), Mehmet Albayrak (Fen Bilgisi), Veli Dalkıran (Almanca), M. Akif Soysal (Sosyal Bilgiler), Leyla Eroğlu (Müzik), Turan Soylu (Tesviye), SEvim Atçakarlar (Sınıf Öğrt), İbrahim Onay (Sınıf Öğrt), Ömer Gürbüz (Sınıf Öğrt), Hüseyin Yılmaz (Sınıf Öğrt), İsmail Çiçek (Sınıf Öğrt), Keriman Başhelvacı (Sınıf Öğrt), Saim Acarbulut (Sınıf Öğrt), Zekiye Doğan (Sınıf Öğrt), Atay Dağdelen (Sınıf Öğrt), Şadiye Oymak (Sınıf Öğrt), Sebahattin Çınar (Sınıf Öğrt), Zekiye Kozak (Sınıf Öğrt), Şefika Gültekin (Sınıf Öğrt), Şükriye Lökoğlu (Sınıf Öğrt), Hayrettin Aydemir (Sınıf Öğrt), Resul Dalmış (Sınıf Öğrt), Ayşe Gencer (Sınıf Öğrt), Ali Cengiz (Sınıf Öğrt), Saniye Çalbay (Sınıf Öğrt), Fatih Yenigün (Sınıf Öğrt), Adalet Tunç (Sınıf Öğrt), Kısmet Özgen (Sınıf Öğrt), Mehmet Çakır (Sınıf Öğrt), Orhan Öztekin (Sınıf Öğrt), Mustafa Uysal (Sınıf Öğrt), Kadriye Akın (Sınıf Öğrt), Sıdıka Zeybek (Sınıf Öğrt), Mahmut Yılmaz (Sınıf Öğrt), Şah İsmail Baba (Sınıf Öğrt), Arif Ayan (Sınıf Öğrt), Ali Bedeloğlu (Sınıf Öğrt), Emin Kurnaz (Sınıf Öğrt), Nurettin Sözen (Sınıf Öğrt), Hayat Gölefe (Okul Öncesi Öğrt), Melahat Akay (Sınıf Öğrt), Ferruh Küçükokudan (Sınıf Öğrt), Aysel Küçükokudan (Sınıf Öğrt), Aydın Atay (Sınıf Öğrt), M. Sadık Ulay (Sınıf Öğrt), Ünal Ateş (Sınıf Öğrt), Şeyda Kendir Ergüven (Sınıf Öğrt), Neriman Ünal (Sınıf Öğrt), Ahmet Ali Akbaş (Sınıf Öğrt), Seyfettin Güvercin (Sınıf Öğrt), Nuray Külekçi (Sınıf Öğrt), Minciye Furat (Sınıf Öğrt), Osman Akça (Sınıf Öğrt), Şaban Demir (Sınıf Öğrt), Cavit Köken (Özel Eğitim Öğrt)

    YENİ GÖREV YERİ ANTALYA MAR. FEVZİ ÇAKMAK İLKÖĞRETİM OKULU 7 NOLU EĞİTİM BÖLGESİ KOORDİNATÖR OKULU OLAN ÖĞRETMENLER

    Sonay Çakır (Matematik), Senem Koç (Müzik), Ali Kızıloluk (Fransızca), Ufuk Eski (Giyim 2), Ayla Balcı (Resim-İş), Mehmet Kılınç (Beden Eğitimi), Oya Fidan (Müzik), Aycan Hapoğlu (Beden Eğitimi), Serpil Beyazal Babacan (Beden Eğitimi), Atilla Kurt (Fen Bilgisi), Eyüp Çoban (Fransızca), Ömer Önder (Fen Bilgisi), Saim Katırca (Fen Bilgisi), Ahmet Güzel (Fen Bilgisi), Abdullah Börekçi (Fransızca), Özcan Yüksel (Sosyal Bilgiler), Tevfik Gölgen (Sosyal Bilgiler), Zehra Bayındır (Sosyal Bilgiler), Ramazan Gümüş (Sosyal Bilgiler), Münevver Karaca (Giyim 1), Mehmet Aşıkdoğan (Matematik), Zeki Gök (Beden Eğitimi), Hülya Demir (Müzik), M. Kemal Çankaya (Fransızca), Havva Ceylan (Okul Öncesi Öğrt), Asiye Ürel (Sınıf Öğrt), Şükrü Karakaya (Sınıf Öğrt), Sacide Arslan (Sınıf Öğrt), Adnan Marangoz (Sınıf Öğrt), Emine Koç (Sınıf Öğrt), Gıymet Değirmenci (Sınıf Öğrt), Türkan Altan (Sınıf Öğrt), İbrahim Altan (Sınıf Öğrt), Sadi Şerif Arıfoğlu (Sınıf Öğrt), Nuriye Tunç (Okul Ön. Öğrt), Alev Yeşilniğdeli (Sınıf Öğrt), Ayşe Güner (Sınıf Öğrt), Aylin Seval (Sınıf Öğrt), Türkan Şahin (Sınıf Öğrt), Yusuf Engin (Sınıf Öğrt), Fatma Engin (Sınıf Öğrt), Semra Toğluk (Sınıf Öğrt), Kadriye Dinç (Sınıf Öğrt), Türkan Özçelik (Okul Öncesi Öğrt)

    YENİ GÖREV YERİ ANTALYA ALANYA İLÇESİ İMAM HATİP LİSESİ 2 NOLU EĞİTİM BÖLGESİ KOORDİNATÖR OKULU OLAN ÖĞRETMENLER

    Halil İbrahim Koçak (Sınıf Öğrt), Hamiyet Albayrak (Sınıf Öğrt), Kadir Doğan (Sınıf Öğrt), Fatma Zeren (Okul Öncesi Öğrt), Emine Yağcı (Okul Öncesi Öğrt), Mustafa Darı (Sınıf Öğrt), Fahri Bozkurt (Sınıf Öğrt),Döndü Ocak (Din Kültürü), Osman Solak (Din Kültürü), İbrahim Sevimliler (Din Kültürü), Erhan Çelik (Din Kültürü), Memduha Kiriş (Tarih), Nilgün Toker (Tarih), Murat Güzel (Coğrafya), Demet Üstün (Coğrafya), Nazmi Aslan (Matematik), Ayla Aydın (Matematik), Fatma Uğur (Fen Bilgisi), Bekir Sami Metin (Fen Bilgisi), Hikmet Erol (Fen Bilgisi), Nadir Kandemir (Fen Bilgisi), Emine Erten (İngilizce), Erkan Tekaüt (İngilizce), Ubeyde Aslan (İngilizce), Ali İhsan Akça (Resim-İş), İrfan Köksoy (Resim-İş), Mustafa Erdoğan (Türkçe), Ülkü Gürlek (Fen Bilgisi), M. Duran Atalay (Sosyal Bilgiler), Hasan Çiftçi (Din Kültürü), Altay Şen (Beden Eğitimi), Eylem Beyazıt (Müzik), Nihat Şahin (Ticaret), Keziban Sarıgül (Matematik), Mümin Sezen (Resim-İş), Necat Görgülü (İş Teknik), Cemile Bilgili (Ev ekonomisi), B. Güzin Mutlu (Resim-İş), Hüseyin Akıncı (Fen Bilgisi), Fatma Ayaz (Beden Eğitimi), Pervin Çakır (Ev Ekonomisi)

    Etiketler:
    

      EN ÇOK OKUNANLAR

        Sayfa Başı