İSTANBUL HABERLERİ

İstanbul'un karadeniz kıyılarında sis etkili oluyor

DHA
28.04.2017 - 13:33Son Güncelleme :
DHA

Ali AKSOYER/İSTANBUL(DHA) İSTANBUL’un Karadeniz kıyılarında dün etkili olan ve açıkta iki geminin çarpışmasına neden olan sis, bugün de devam etti. Özellikle deniz üzerinde etkili olan sis yüzünden İstanbul Boğazı'nın Karadeniz girişinde bulunan Yavuz Sultan Selim Köprüsü de sisler içinde kaldı. Sis, Poyrazköy kıyılarında güzel manzaralar oluşturdu.

Karadeniz üzerinde yoğunlaşan sis İstanbul boğazının girişinde görüşü olumsuz yönde etkiliyor. Boğaz girişinde bulunan Yavuz Sultan Selim köprüsü de sis’ten nasibini aldı. Köprünün giriş viyadükleri deniz üzerinde kalan bölümü zaman zaman 50 metrenin altına düşen görüş mesafesine neden oldu. Güneşli bir havada aniden sise giren sürücüler de zaman zaman zor anlar yaşadılar. İstanbul Boğazı'nın Karadeniz girişinde bulunan Poyrazköy'de sis seyrine doyulmaz manzaralar oluşturdu. Sisin yarın rüzgarın kuvvetlenmesiyle etkisini kaybetmesi bekleniyor.

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden İstanbul'un karadeniz kıyılarında sis etkili oluyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 13 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İstanbul'un karadeniz kıyılarında sis etkili oluyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı