Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstanbulspor-Ankaragücü maçı yine ertelendi

Kötü hava koşulları nedeniyle bugüne ertelenen Zeytinburnu Stadı'nda yapılması gereken İstanbulspor-Ankaragücü maçı, elverişsiz saha ve hava koşullarının devam etmesi nedeniyle

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kötü hava koşulları nedeniyle bugüne ertelenen Zeytinburnu Stadı'nda  yapılması gereken İstanbulspor-Ankaragücü maçı,  elverişssiz saha ve hava koşullarının devam etmesi nedeniyle ikinci kez ertelendi.

Birinci Süper Futbol Ligi'nde İstanbulspor ile Ankaragücü arasında bugün Zeytinburnu Stadı'nda  yapılması gereken karşılaşma, elverişssiz saha ve hava koşulları nedeniyle ikinci kez ertelendi. Maçın oynanacağı tarihi Futbol Federasyonu belirleyecek.

İstanbulspor A.Ş Genel Müdürü Ergün Yücel, dün oynanması gerekirken, aynı nedenle bugüne ertelenen karşılaşmanın, Futbol Federasyonu tarafından ikinci kez ertelendiğini kaydetti.

Yücel, saha zemininin görevlilerce temizlenmeye çalışıldığını, ancak yoğun kar yağışı nedeniyle temizlenen yerlerin yeniden karla kaplandığını vurgulayarak, hakem ve federasyon temsilcisi raporları doğrultusunda karşılaşmanın ertelendiğini ifade etti.

Maçın yapılacağı tarihi Futbol Federasyonu daha sonra belirleyecek.

2. VE 3. LİG MAÇLARI DA ERTELENDİ

İstanbul'da bugüne ertelenen İkinci ve Üçüncü Futbol Ligi maçları, elverişsiz hava ve saha koşullarının devam etmesi nedeniyle ikinci kez ertelendi.


Bunları da Beğenebilirsiniz