Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İstanbul'da termometreler 29 dereceyi gösterdi

  İHA
  16.04.2016 - 14:57 | Son Güncelleme:

  İstanbul’da öğle saatlerinde termometreler 29 dereceyi gösterince vatandaşlar sahillere akın etti. Havanın sıcak olmasını fırsat bilen bazı vatandaşlar balık tutarken bazıları da parklar da yürüyüş yaptı.

  İstanbul’da öğle saatlerinde termometreler 29 dereceyi gösterince vatandaşlar sahil ve parklara akın etti. Güzel havayı ve haftasonunu fırsat bilen İstanbullular, sıcak havanın keyfini çıkardı. Arvanutköy ve Bebek Sahili’ne akın eden İstanbullular, güzel havayı balık tutarak değerlendirdi. Bazı vatandaşlar ise Bebek Sahili’nde güzel havanın tadını çıkardı.  Parklarda bulunan ağaçların altına uzanan vatandaşlar bol bol dinlendi.

  İstanbulda termometreler 29 dereceyi gösterdiArnavutköy Sahili’nde balık tutan Hüsamettin Şen, havaların güzel olmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek, “En güzel günler, en güzel havalar. Haftada bir gün iki gün balığa çıkıyorum” dedi.

  İstanbulda termometreler 29 dereceyi gösterdi

  Hafta sonunu ve güzel havada balık tutmayı tercih eden Engin Gökdeniz, “Güzel balık olduğu için balık tutmaya çıktık. Havanın güzel olmasından yararlanıyoruz. Bugün hava sıcaklığı 30 derece var galiba. Havaların güzel olması her zaman güzel diye” konuştu.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı