İstanbul'da okul yapımı için ihale

AA
16.07.2012 - 09:45 | Son Güncelleme: 16.07.2012 - 09:45

İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi, “İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık” Projesi kapsamında 3 ilköğretim okulu, 1 anaokulu ve 1 lisenin yeniden yapımı ile 1 pansiyon binasının yıkımı için ihale gerçekleştirecek.

 Türkiye Cumhuriyeti İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi'nin ihale daveti Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Türkiye'nin, Dünya Bankası (IBRD), Avrupa Yatırım Bankası (EIB) ve Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası'ndan (CEB) İstanbul'daki hastane, okul ve idari binaları içeren kamu binalarının yeniden yapımında kullanılmak üzere kredi aldığı hatırlatıldı.

Davete göre, “İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP)” kapsamında 3 ilköğretim okulu, 1 anaokulu ve 1 lisenin anahtar teslimi götürü bedel yeniden yapım işi ile 1 pansiyon binasının yıkımı gerçekleştirilecek.

Teklif sahipleri ihale dokümanını İstanbul Proje Koordinasyon Birimi'nden 400 lira veya 200 Euro karşılığında satın alabilecek.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı