"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İstanbul'da eğlenceli alışveriş

Vogue Türkiye tarafından organize edilen 3. Vogue Fashion’s Night Out (VFNO) etkinliği önceki akşam İstanbul’un üç önemli moda merkezi; Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve İstinye Park’ta düzenlendi.

Yerli ve yabancı markaların mağazalarındaki etkinlikler, indirim ve promosyonlar, İstanbullulara eğlenceli bir alışveriş gecesi yaşattı.
Kafe, restoran ve barlarıyla 365 gün boyunca eğlence sunan Nişantaşı, etkinliğin en renkli adresi oldu.
İstinye Park’ın ‘Markalar Sokağı’ da VFNO kapsamında “Fashion Glows” adlı partiye ev sahipliği yaptı. Parti, Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz ‘un müzik performansıyla geç saatlere kadar sürdü.
Volkswagen Binek Araç ve Yapı Kredi Worldcard’ın ana sponsorluğunda düzenlenen VFNO’da ayrıca Arzu Kaprol tarafından tasarlanan çantalar ve tişörtler, Tohum ve Otizm Vakfı yararına satışa sunuldu.

Kıbrıs’ın eğlence tapınağı

Kıbrıs’taki Rocks Otel’in bünyesinde Temple (Tapınak) adlı bir gece kulübü hizmete girdi. Philippe Starck tasarımı mobilya ve aksesuvarlarla dekore edilen mekânın Park Müzik tarafından yapılan ses sistemi, ünlü starların da tercihi olan Karray imzasını taşıyor. Temple, dünya mutfağından lezzetlerin yer aldığı mönüsüyle de iddialı.

X