« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstanbul Park’a nasıl ulaşılıyor

İstanbul Pist’in 34 bin araçlık otoparkı bulunuyor. Piste ulaşan yollardaki altyapı çalışmaları da tamamlanmış durumda. Yurt dışından gelmesi beklenen yabancı izleyici sayısının ise 40 binin üzerinde olduğu açıklandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İstanbul Pak’a şu yollardan ulaşilabilir:

TEM (E-80) İstanbul’dan Ankara istikametinde 22’inci km’de Sabiha Gökçen ve 25’inci km’de Şekerpınar-Bayramoğlu çıkışlarından İstanbul Park tabelalarını takip ederek ulaşabilirsiniz. Ankara istikametinden gelenler, İstanbul’a 25 km kala Şekerpınar-Bayramoğlu ve 22 km kala Sabiha Gökçen çıkışlarından İstanbul Park tabelalarını takip ederek ulaşabilir.

E-5 (D-100) İstanbul’dan Ankara istikametinde Sabiha Gökçen ve Şekerpınar-Bayramoğlu kavşaklarından İstanbul Park tabelalarını takip ederek ulaşılabilir. Ankara istikametinden gelenler Şekerpınar-Bayramoğlu ve Sabiha Gökçen kavşaklarından İstanbul Park tabelalarını takip ederek ulaşabilir.

Şile Yolu İstanbul E-5 ve TEM otoyollarından Şile Otoyoluna bağlanılarak Şile istikametinde 16 km sonra İstanbul Park yol ayrımından tabelaları takip ederek ulaşılabilir.

İETT Taksim, 4. Levent, Mecidiyeköy, Sultanahmet, Kadıköy, Alt Bostancı, Pendik, Şekerpınar, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı merkezlerinden seferler düzenleniyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler