Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İstanbul Metrosu'nda inanılmaz kaza

  Hasan YILDIRIM - Erhan TEKTEN / İSTANBUL (DHA)
  29.09.2014 - 10:08 | Son Güncelleme: 29.09.2014 - 20:42

  İstanbul Metrosu'nda bugün Sanayi Mahallesi - Seyrantepe hattında inanılmaz bir kaza meydana geldi. Metronun ön vagonunu delen demir parçası bir yolcuya saplandı.

  METRODA İNANILMAZ KAZA

  Bu sabah Sanayi Mahallesi - Seyrantepe hattında kaza meydana geldi. Metronun ön vagonunu delen demir parçası bir yolcuya saplandı. Demir çubuk yolcunun kalçasını delip geçti. Olay yerine çok sayıda ambulans ve sağlık ekibi sevk edildi.

  İstanbul Metrosunda inanılmaz kaza KAZAYLA İLGİLİ KORKUNÇ İDDİA
  Makinist tarafından kumanda merkezine yapılan "Kaza nedeniyle durmak zorunda kaldım. Yolcuları tahliye edelim" anonsunun ardından tahliye işlemleri başladı. Metro vagonu içinde kalan ve büyük bir panik yaşayan yolcular tahliye edildi. Bölgeye çok sayıda ambulans ekibi sevk edildi.  AMELİYATA ALINDI

  Seyrantepe metro durağında meydana gelen kazada yaralanan Fatih Çoban adlı yolcu, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Bir demirin saplanması sonucu yaralanan 33 yaşındaki Çoban ameliyata alındı. Fatih Çoban'ın güvenlik görevlisi olarak çalıştığı ve işten evine döndüğü öğrenildi.

  DEMİR PARÇASI SAPLANDIĞI YERDEN ÇIKARILDI

  Seyrantepe'deki metro kazasında yaralanan Fatih Çoban'ın kalçasına saplanan demir parçası, yaklaşık 1 saat süren ameliyatın ardından çıkarıldı. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi süren Çoban'ın durumunun iyi olduğu ve ortopedi servisine kaldırıldığı bildirildi.


  İstanbul Metrosunda inanılmaz kaza


  İstanbul Metrosunda inanılmaz kaza

  Kazayla ilgili açıklamanın yapılacak incelemelerin ardından yapılacağı belirtildi.

  Fotoğraflar: Twitter/mukoyoko

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı