İstanbul Formula 1 için tur paketi Almanya’da 629 Euro

İsa DEVEÇEKEN / FRANKFURT
10 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 09 Ağustos 2006 - 21:12

Formula 1’in rekortmen şampiyonu Michael Schumacher’in tekrar iddialı hale gelmesi, İstanbul’da yapılacak olan Formula 1 yarışına ilgiyi daha da artırdı. Türkiye’deki yarış heyecanını yaşamak isteyen çok sayıda sporsever İstanbul gitmek için rezervasyon yaptırdı.

27 Ağustos’ta yapılacak yarış için paket turlar yapan turizm şirketlerinin "Schumi & Co’yu İstanbul’da yaşayın" sloganları özellikle Almanlar tarafından büyük rağbet görmeye başladı. 2005’te İstanbul Park’ta yapılan yarışı 155 bin kişinin izlediğini vurgulayan Almanya’nın önde gelen turizm şirketlerinden Öger Tours’un, Formula 1 paketine bu yıl ilginin çok fazla olduğu kaydedildi.

TATİL PAKETİ 549 EURO: Merkezi Hamburg’ta bulunan Öger Tours yetkilileri, 549 Euro’luk Formula 1 paketinde "Almanya-Türkiye gidiş-dönüş uçak bileti, transfer, üç yıldızlı otelde kahvaltı dahil iki kişilik odalarda 4 gece konaklama ve iki günlük yarış bileti de bulunuyor" açıklamasını yaptılar. 4 yıldızlı otelde aynı şartlarda kalmak isteyen Formula 1 hayranlarının ise 629 Euro ödeyecekleri kaydedildi.

HEYECAN DORUKTA: 2005 yılında birinci yapılan Formula 1 İstanbul yarışını Mercedes pilotu Kimi Raeikkonen kazanmıştı. Türkiye’ye ise böyle büyük bir organizasyonunun altından başarıyla çıktığı için tüm dünya ülkelerinden övgüler almıştı.
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı