« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstanbul Bosphorus 4–1 Paris United

WSB'de Bosphorus, Fransa’nın Paris United takımını 4-1 mağlup ederek puanını sekize çıkardı ve B grubunda dördüncü sıraya yükseldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi’nde oynanan müsabakaları, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç’in yanı sıra Genel Sekreter Naci Numanoğlu ve yaklaşık iki bin seyirci izledi.

Sports Tv’den canlı yayınlanan Dünya Boks Serisi’nde, Paris United karşısında ringe çıktığı beş maçın dördünü kazanan İstanbul Bosphorus, gruptaki puanını sekize yükseltti. B grubunda dördüncü sıraya yerleşen İstanbul Bosphorus, gruptan çıkmak adına önemli bir avantaj elde etmiş oldu. 61 kiloda Kerem Gürgen’in yaşadığı sakatlık, İstanbul Bosphorus’un aldığı tek malubiyete neden oldu.

BAŞKAN GÖZGEÇ: ‘’FRANSA’YI EZE EZE MAĞLUP ETTİK’’

Galibiyetten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, sporcuların maksimum seviyede performans sergilediğini vurgulayarak, ‘’Hepsini tek tek kutluyorum. Grupta dördüncü sıraya yükselerek potaya girmiş olduk. İlk hedefimiz bir üst tura çıkmak. Daha sonra finale kadar gitmek istiyoruz. Umarım bütün müsabakalarda en iyi şekilde mücadele ederek hedefimize ulaşırız. Ayrıca aldığımız bu galibiyet ile Fransa’yı eze eze yenmiş olduk.’’ ifadelerini kullandı.

Türkiye Boks Federasyonu bünyesinde kurulan İstanbul Bosphorus, Dünya Boks Serisi’ndeki yedinci maçını 21 Ocak 2012 Cumartesi günü Azerbaycan’ın Bakü Fires Takımı ile Serhedchi Olimpik Spor Merkezi’nde yapacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler