« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstanbul Belediye'nin hedefi ilk 6

Turkcell Süper Lig'de, yarın Beşiktaş ile yeni sezonun açılış maçına çıkacak İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da, futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, siyah beyazlı takım karşısında güzel bir sonuç alarak, sezona iyi başlamak istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Yeni sezon hazırlıklarını yaptıkları verimli çalışmalarla tamamladıklarını ifade eden Dizar, “Beşiktaş geçen sezonu iki kupayla kapattı. Bunu bileğinin hakkıyla yaptı. Yarın, yapacağımız karşılaşmanın çok zor olacağını biliyoruz. İlk maçımızın onlarla olması güzel. Beşiktaş karşısında güzel bir netice alarak, sezona iyi başlamak istiyoruz. Umarım güzel bir karşılaşma olur” diye konuştu.

Yaptıkları transferlerle takımlarını daha da güçlendirdiklerini anlatan Dizar, “Geçen sezona oranla daha iyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Hocamızın oyun sistemine göre transferler yaptık. Artık başka transfere ihtiyacımız yok. Önemli futbolcularımız Hasagiç, Barbosa ve Taner'in sakatlıktan dönmesiyle tam olarak, istediğimiz duruma geleceğiz. Daha istikrarlı ve dirençli bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum. Bu sezon hedefimiz ligi ilk 6'da bitirmek” değerlendirmesinde bulundu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler