« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstanbul belediye'de hedef Avrupa

Süper Lig takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, Hollanda kampı öncesi soruları yanıtladı.

İstanbul (DHA)
SON GÜNCELLEME

İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Hollanda kampı öncesi çalışmalarına İstanbul'da devam etti.

Sabah saatlerinde yapılan antrenmanda önce 30 dakikalık düz koşu ardından 5'li gruplar halinde top çalma ve hücum organizasyonları üzerinde duran Portekizli teknik direktör Carlos Carvalhal, antrenman boyunca oyuncularına çeşitli taktikler verdi. Kenan Hasagiç ve milli takım kampından sonra izin yapan Holmen antrenmana katılmazken Holmen'in takıma Hollanda'da katılacağı belirtildi.

CARVALHAL PESTİLLERİNİ ÇIKARTTI

Yeni hoca Carlos Carvalhal eşliğinde çalışan oyuncuların sıcağın da etkisiyle bayağı yoruldukları gözlendi. Öte yandan Carvalhal, oyuncuları sıkı çalışmalara tabi tuttu. Futbolcular antrenman sonrası kendi aralarında şakalaşıp hocaya sitem ettiler.

CARVALHAL HEDEFLERİ BELİRLEDİ

Hollanda kampı öncesi soruları yanıtlayan Portekizli teknik adam, "Önemli olan takımımın, sürekli mücadele eden iddialı bir takım olması ve rakip kim olursa olsun 3 puan almak için savaşması. Süper Lig oldukça zor bir lig, çok sayıda iyi ekip var, iyi hocalara ve iyi oyunculara sahip takımlar var. Biz de bu ligi güzelleştiren, iyileştiren iyi takımlardan biriyiz. Bunu maçtan maça göreceğiz. Ligi yüksek yerlerde bitirmek istiyoruz" dedi

EKREM EKŞİOĞLU: YENİ BİR FELSEFE İLE TANIŞTIK

İBBSPOR'un başarılı defans oyuncusu Ekrem Ekşioğlu takım içerisindeki havanın Carvalhal ile beraber değiştiğini belirtti.

Beşiktkaş'ın eski hocasının kendilerine çok şey kattığını, yeni bir felsefe ile karşılaştıklarını, hocanın kendilerine şu an o felsefeyi aşılamaya çalıştığını ve hedeflerinin iki senedir kıyısından döndükleri Avrupa kupalarına gitmek ve takım halinde başarılar yakalamak olduğunu söyledi.Taraftarlara da her zaman olduğu gibi güvendiklerini de belirten 33 yaşındaki oyuncu, çalışmalara devam ettiğini herhangi bir sakatlığının bulunmadığını ifade etti.

CAN ARAT: HER SENE KIL PAYI KAÇAN AVRUPA KUPALARINI İSTİYORUZ

İBBSPOR'un başarılı defans oyuncusu ve eski Fenerbahçeli Can Arat, takım içerisindeki havanın gayet güzel olduğunu belirtti. Yeni hocaları Carlos Carvalhal ile beraber daha yüksek hedeflere ulşacaklarına emin olduklarını belirten Can Arat, her sene kıl payı kaçırdıkları Avrupa kupalarına katılma hedeflerini bu sene sonunda gerçekleştirmek istediklerini de sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz