Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstanbul Belediye'de galibiyet sevinci

Manisaspor'u mağlup ederek 8 maçlık galibiyet hasretine son veren İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, “Oyuncularımızı ortaya koymuş oldukları oyundan dolayı kutluyoruz. Böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Spor Toto Süper Lig'de uzun bir aradan sonra 3 puanla tanışan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da şanssızlığa son verip 3 puanla tanışmanın mutluluğu yaşanıyor. Kamil Dizar, kendileri gibi uzun zamandır kazanamayan Manisaspor ile oynadıkları kritik müsabakada ortaya koydukları performans ve istekten dolayı yönetim olarak oyuncuları kutuladıklarını ifade ederek, “Bizim futbolcularımız ve teknik ekibimize inancımız her zaman söylediğimiz gibi tamdır. Manisaspor maçından almış olduğumuz 3 puan, bize ihtiyacımız olan özgüveni, moral ve motivasyonu kazandırmıştır. Teknik ekibimiz ve oyuncularımız bu maçın mutluluğunu hafta sonu yaşamış ve geride bırakmıştır” diye konuştu.

Dizar, Çarşamba akşamı ligin formda ekibi Fenerbahçe ile Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacakları maçın öneminin büyük olduğunu belirterek, “Bu maçta da çıkışımızı sürdürmek, sahadan puanla ayrılmak ve izleyicilere keyifli bir maç izlettirmeyi çok arzu ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz