İstanbul Ayrıcalığını En Tepede Yaşayın

08.03.2016 - 23:49 | Son Güncelleme:

Yeşil ve Mavinin içinde ilham veren bir tarz. Qent ile tanışın, hayallerinizi yaşayın.

Dilek Gayrimenkul ve Toya’nın geliştirdiği ayrıcalıklı marka Qent İstinye, ulusal ve uluslararası pekçok ödül sahibi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından hayata geçirildi.

Eski İstanbul Konakları’nın çağdaş yorumu Qent İstinye mimarlık dünyasının en büyük buluşmalarından biri olan Cityscape Global 2015’de “En İyi Konut” projesi seçilerek bu yılın mimarlık ödüllerine damgasını vurdu.

İstanbul’un en seçkin semtlerinden İstinye’de, boğaz ve orman manzarasının buluştuğu özel bir konumda, yenilikçi bir mimari ve yaşam tasarımıyla yerini alan ödüllü proje Qent İstinye; 3 blok ve 21 yaşam ünitesinden oluşuyor. 1+1’den 5+1’e kadar farklı yaşam ihtiyaçlarına cevap veren daireler, lüks ve prestijin birleştiği butik konseptiyle İstanbul’da sakinleriyle buluşuyor.

İstanbul’un Merkezinde Sade Lüksün Doruğunda
Boğaziçi sırtlarında tatlı bir esintiyi her daim evinize taşıyan özel bir noktada konumlanan Qent İstinye ile İstanbul’da her yere yakın olmanın rahatlığı sizi bekliyor.

Dakikalar içinde sahil yolu ve FSM köprüsüne kolaylıkla ulaşım imkanı sunan Qent İstinye, İstinye Marina’daki teknenize, İstinye Park’a ve Maslak iş dünyasına yakın olmasıyla mükemmel bir lokasyonda doğanın güzelliğini hayata taşıyan bir yaşam sunuyor.

Butik Yaşamın Ayrıcalıkları Evinizde
Açık ve kapalı havuz, fitness ve pilates salonu; içecek barları; sauna; buhar, cilt bakımı ve masaj odaları; concierge hizmetleri, chauffeur lounge gibi lüks bir butik otel işletmesinde bulacağınız hayatı keyifli kılan ayrıcalıklar Qent İstinye’de evinize geliyor.

Yalın, inovatif ve Zamandan Bağımsız: Porsche Design Studio
Qent İstinye’de ayrıcalıklar yalnızca size özel. Dünya çapında lüks markalarla yaptığı çalışmalarla lüks dizaynın imzası olmuş Porsche Design Studio tarafından hazırlanan proje detayları; incelikli çizgileriyle yaşama esneklik, konfor ve prestij katıyor.

Mimarisi ve İç Tasarımıyla Avrupa’nın En İyisi
Lüksün tanımını yeniden şekillendiren Qent İstinye, Avrupa’nın en önemli gayrimenkul ödülleri olarak bilinen European Property Awards’ta mimari ve iç tasarım kategorilerinde 2 ödüle birden layık görülen çok özel bir yaşam projesi. Dış mimarisi doğal dokuya uygun tasarlanmış, iç mimarisi ise dünyaca ünlü Porsche Design imzasıyla gerçekleştirilmiş olan Qent İstinye, yalnızca prestijli yaşamıyla değil, teknolojisi, mimarisi ve sosyal olanaklarıyla İstanbul’un en yenilikçi butik projelerinden biri.

Çevreyle Dost Lüks Yaşam
Boğaziçi siluetine uyumlu, modern ve Türkiye’de az örneği bulunan Leed For Homes sertifikasına aday bir proje olan Qent İstinye’nin çevreye zarar vermeyen, doğa dostu proje planlaması ise lüksü gönül rahatlığıyla yaşama imkanı sunuyor.

Qent İstinye yüksek teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan akıllı ev sistemi ile de yaşamınıza benzersiz kolaylıklar katıyor. Aydınlatma, yerden ısıtma ve klima; ev içi güvenlik, perde/jaluzi gibi elektrikli sistemler ve haberleşmeyi teknolojiden faydalanarak dokunmatik yönetme sistemi ile ayrıcalıklı yaşamın içinde yer almak isteyenlere kapılarını aralıyor.

www.qentistinye.com

 

Etiketler:
Sayfa Başı