« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İstanbul’a hücum

NBA, FIBA ve Türkiye Basketbol Federasyonu Sınır Tanımayan Basketbol Kampı Avrupa 2008’de yer alacak isimler belli oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
NBA, FIBA ve Türkiye Basketbol Federasyonu Sınır Tanımayan Basketbol Kampı Avrupa 2008’de yer alacak 50 kamp oyuncusunun isimlerini açıkladı. Sınır Tanımayan Basketbol Kampı’nda gençlere arkadaşlık, sağlıklı yaşam ve eğitim konuları ile birlikte basketbol eğitimi verilecek. Türk Telekom’un yerel destekçi olarak yer aldığı kampta Türk Basketbolu’nun yıldızları Utah Jazz’dan Mehmet Okur, Orlando Magic’den Hidayet Türkoğlu katılacak.

3 gün sürecek

Ayrıca San Antonio Spurs’den Bruce Bowen, Minnesota Timberwolves’dan Randy Foye, New York Knicks’den David Lee ve Golden State Warriors’dan Mickael Pietrus antrenör olarak görev alacak. Kamp Direktörlüğü görevini ise FIBA’dan Marin Sedlacek sekizinci kez üstlenecek. Türkiye’de ikinci kez düzenlenecek organizasyona 4-7 Haziran 2008 tarihlerinde Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Tesisleri ev sahipliği yapacak. NBA oyuncuları ve antrenörleri, dört gün boyunca basketbol çalışmalarının yanı sıra, eğitim, liderlik, karakter gelişimi ve sağlık konularını içeren ’hayat-becerisi seminerleri’ni yönetecekler.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler