« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İşseven: Gençlerimiz çok hırslı

Sapanca Gölü Kırkpınar parkurunda yapılan Gençler Türkiye Kürek Şampiyonası'nda Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven, açıklamalar yaptı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Şampiyonanın ikinci gününde Genç B Erkekler kategorisinde Galatasaray, Genç A Bayanlar kategorisinde Fenerbahçe ve Genç C Bayanlar kategorisinde Fethiye Belediyesi birinci oldu.

Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven, Türkiye'nin önemli bir sporcu potansiyeline sahip olduğunu belirterek, “Çok güzel final mücadeleleri izledik. Tüm kulüplerimiz burada şampiyon olmak için çabalıyor.” dedi.

Türkiye'nin kürek sporunda iyi bir potansiyeli bulunduğuna dikkati çeken İşseven, başarılı genç sporcuların düşüncesini kuvvetlendirdiğini söyledi.

İşseven, şöyle konuştu:
“Bu gençler arasından iyi sporcuların çıkacağına inanıyorum. Gençlerimiz çok hırslı. Burada seçeceğimiz sporcular ülkemizi uluslararası arenada da temsil edecek. Bu doğrultuda gençlerimizden çok umutluyum. Uluslararası alanda iyi sporcularımız var. Gençler arasında da çok iyi sporcularımız geliyor. Bunların büyük bir kısmı da Sakarya'nın çocukları. Bunu da gururla söylemek istiyorum.”


Bunları da Beğenebilirsiniz