BAYBURT HABERLERİ

İsrafil Kahraman Adaylık Başvurusunu Yaptı

IHA
03.09.2015 - 20:39Son Güncelleme : 03.09.2015 - 20:40

İSRAFİL KAHRAMAN ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

IHA

Avukat İsrafil Kahraman AK Partiden 26. dönem milletvekilliği için adaylık başvurusunu yaptı.
Başvurusunun ardından Bayburt gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek burada açıklamalarda bulunan Kahraman, “Amacımız, hedefimiz hayır duası alacak şekilde Bayburt’a hizmet etmek” dedi.
Başvuru öncesinde Bayburt’ta gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşların büyük teveccüh ve sevgisiyle karşılaştığını anımsatan Kahraman, “
Ben memleketimle, insanımızla gurur duyuyorum. Gezerken insanlarımız hakikaten insanımız bizi kucakladı. Bağrına bastı. Amacımız hedefimiz hayır duası alacak şekilde Bayburt’a hizmet etmek. Çok önemi bir hususun hep altını çizdim. Bir milletvekilinin önünde 4 yıllık bir süreç var. Bu zamanı harcadığınız zaman geri alamıyorsunuz. Geri alınamayan tek mevhum zaman. Bizde insanların zamanına talip oluyoruz. Geleceğinizle ilgili 4 yılı bize ciro edin diyoruz. Ve bu yükü üstümüze alıyoruz. İnsanların maddi bir şeyini aldığınız zaman bunu geri verebilirsiniz. Haksız bile olsanız helalleşirsiniz. Ancak insanların zamanını haksız yere aldığınız zaman bunun geri ödemesini yapmanız imkansız. Onun için bu mesuliyet, sorumluluk duygusuyla bu işe talip oluyoruz. Ama her zaman söylüyorum bu işin ehliyet liyakat sahibi insanlara verilerek memleketimize hizmet getirilmesini istiyoruz. Bayburt için bu gerekli” diye konuştu.
Naci Ağbal’a övgü
Konuşmasında AK Parti mevcut milletvekili Naci Ağbal’ın Bayburt için büyük bir kazanç olduğunu vurgulayan Kahraman,
“Ben bunu samimiyetle söylüyorum. Naci Ağbal, AK Parti tarafından Bayburt’a yapılan bir teşekkürdür. Naci bey gerçekten Türkiye’ni hazinesinin emanet edildiği bir kişidir. Türkiye’nin hazinesi bir Bayburtluya emanet edilmiştir. Bu
kişide Bayburt’a vekil olarak gönderilmiştir. Daha adaylığı döneminde Bayburt’u hizmete kavuşturmuştur. Onun kıymetini Bayburt olarak bana göre bilmemiz lazım. Onu gerçekten iyi değerlendirmemiz lazım” dedi.
“Bu seçim sen ben davası değil”
Bayburt’tan çıkacak ikinci adayında Naci Ağbal gibi aktif bir milletkili olması gerektiğini, Bayburt’un ticari iktisadi hayatına katkı sağlaması gereken bir isim olması gerektiğinin altını çizen Kahraman konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Onun yanına gelecek kişide Bayburt’un ticari iktisadi hayatını değiştirecek birisi olması lazım. Bayburt’un çevresi değişsin. Şehircilik anlamında. İnşallah Bayburt’a güzel şeyler olacak ben bunu hissediyorum. Bayburt rekor kırmak suretiyle Türkiye’de çıkartılan bu yangına, Türkiye’nin büyümesini istemeyen Türkiye düşmanlarının çıkarttığı bu yangına Türkiye’nin sancaktar vilayeti olan Bayburt en güzel cevabı çıkartacağı oy oranıyla verecek. Bu seçim önemlidir. Ben, sen davası değildir. Ben Bayburt halkına şu mesajı vermek istiyorum; ‘Bu ben, sen kavgası değildir. Burada çalışıp doğru neyse onu bulalım. Onun yanında olalım.’ Ben şuradan söz veriyorum aday olsam da olmasam da ayın 18’inden itibaren partimin emrindeyim. Son dakikaya kadar burada olup AK Parti’nin oyunu artırmak için çalışacağım. Bunun için elimden geleni yapacağım. Sizin huzurunuzda ve Allah’ın huzurunda söz veriyorum."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bayburt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bayburt ilinden İsrafil Kahraman Adaylık Başvurusunu Yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Eylül 2015 tarihinde saat 20 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İsrafil Kahraman Adaylık Başvurusunu Yaptı haberi güncellenecektir.

BAYBURT İLÇELERİ
  BAYBURT NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   04:19
  • Guneş
   05:59
  • Öğle
   12:23
  • İkindi
   15:49
  • Akşam
   18:25
  • Yatsı
   19:53
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı