ERZURUM HABERLERİ

İspir Devlet Hastanesinde Kapalı Safra Kesesi Ameliyatı Gerçekleştirildi

IHA
02 Temmuz 2015 - 16:43Son Güncelleme : 02 Temmuz 2015 - 16:44

AMELİYAT

IHA

Erzurum Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı İspir Devlet Hastanesinde kapalı safra kesesi (Laparoskopik kolesistektomi) ameliyatı gerçekleştirildi.
Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Erman Eker ameliyatı gerçekleştirdikleri hastanın şiddetli ağrı nedeniyle genel cerrahi bölümüne başvurduğunu belirterek, "Hastamıza uygulanan tetkikler neticesinde safra kesesinde taş tespit edildi. Hastamıza kapalı yöntem ameliyat önerdik ve kabul etti.
Hastamızın ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.İki günlük bir müşahadenin ardından taburcu ettik şu an sağlık durumu oldukça iyi" dedi.
İspir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.İbrahim Yıldırım daha öncede sekiz kasık fıtığı ameliyatı,dört apandisit ameliyatı ve 4’de kıl dönmesi ameliyatı olmak üzere toplam son safra kesesi ameliyatı ile birlikte 17 başarılı operasyon gerçekleştirdik.
Bundan sonrasi için guatr ve meme ameliyatları gerçekleştirme planlarımız var İspir devlet hastanemizin şartlarının Genel Sekreterliğimiz tarafından uygun hale getirilmesi Doktor görevlendirilmesinin yanında gerekli tıbbi malzemelerin temin edilmesi bu ameliyatları ekibimizle birlikte başarılı bir şekilde gerçekleştirmemize olanak sağlamıştır." dedi.
Erzurum Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof.Dr.Fazlı Erdoğan Genel vatandaşlara verdikleri sağlık hizmet sunumunun kaliteli bir şekilde devam ettiğini,ilçelerde artık merkez hastanelerimize sevk olmaksızın bir çok başarılı ameliyatlar gerçekleştirdiklerini söyledi.
İspir’in yanı sıra birliğimize bağlı diğer ilçe hastanelerinde de başarılı ameliyatlara imza attıklarını söyleyen Genel Sekreter Prof.Dr.Fazlı Erdoğan, "Oltu’da, Horasan’da,Hınıs’ta, Karaçoban da endoskopi,Karayazı’da Tekman’da ve daha bağlı bir çok hastanede özel uzmanlık alanı isteyen ameliyatlar artık başarıyla yapılıyor. Günlük düzenli olarak acil departmanı ve acil polikliniği dahil yüzlerce hastaya hizmet veriyoruz. Hastalarımız il merkezlerinde şifa aramak zorunda kalmıyor. Hizmet kapasitemiz her geçen gün daha da genişliyor" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden İspir Devlet Hastanesinde Kapalı Safra Kesesi Ameliyatı Gerçekleştirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İspir Devlet Hastanesinde Kapalı Safra Kesesi Ameliyatı Gerçekleştirildi haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Ağustos 2017, Perşembe
  • İmsak
   03:40
  • Guneş
   05:28
  • Öğle
   12:28
  • İkindi
   16:13
  • Akşam
   19:08
  • Yatsı
   20:41
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı