Gündem Haberleri

  İspat edilmezse diziden ayrılıyor

  Uğur TÜRKMEN
  22.07.2007 - 18:37 | Son Güncelleme:

  Peker Açıkalın hiç böyle sinirlenmemişti. Selin ile aşk yaşıyor haberi sanatçıyı deliye çevirdi. Avrupa Yakası dizisinden ayrılabilir.

  Peker Açıkalın hiç böyle sinirlenmemişti. Selin ile aşk yaşıyor haberi sanatçıyı deliye çevirdi. Avrupa Yakası dizisinden ayrılabilir !

  Peker Açıkalın, "Avrupa Yakası"nın ekrana geldiği kanalın sahibi olduğu gazetede çıkan "Gafur'la Selin aşk yaşıyor" haberleri ispat edilmezse, diziden ayrılacağını söyledi.

  Neden böyle yaptılar

  Kızıyla Bodrum'da tatil yaptığını söyleyen Peker Açıkalın, "Avrupa Yakası"ndaki "Selin" karakteriyle tanınan Evrim Akın'la aralarında çıkan aşk dedikodularına isyan etti

  Yasal süreci başlatacağım

  Geçtiğimiz sezon "Avrupa Yakası"ndaki "Gaffur" tiplemesiyle dikkat çeken Açıkalın, yapılan haberin ispat edilmemesi durumunda dizinin önümüzdeki sezonki bölümlerinde yer almayacağını vurguladı:

  "Bu durumu ispat edemedikleri takdirde 'Avrupa Yakası'ndan ayrılacağım. Bizim yaptığımız sözleşmede ahlaki kurallar var. Bunu ihlal eden bir durumda, yani haberin doğruluğunun ispatlanamama durumunda hukuki süreci başlatacağız. Ben tatilime bakıyorum. İnsanlar oturdukları yerden benim aşık olduğumu söylüyorlar, benim haberim yok! Daha ne denir ki" Sert açıklama yapan Peker Açıkalın'ın bundan sonra ne yapacağı merakla bekleniyor.  
   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı