« Hürriyet.com.tr

Ispartakule 3 erken teslim ediliyor

Hürriyet Haber
X

Avrupa Konutları, 2012 yılının ilk lansmanını Ispartakule’de inşa ettiği yeni yaşam merkezi Ispartakule 3 projesi için yaptı. Proje, erken teslimatla Aralık 2012 tarihinde teslim edilecek. Toplam 40.476 metrekare alan üzerine inşa edilen Ispartakule 3, 644 konut ve 12 ticari üniteden oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri olan projede fiyatlar 147 bin TL ile 411 bin TL arasında değişiyor.

TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında inşa edilen Ispartakule 3’te hipermarket, yapı market ve tekno market gibi ticari ünitelerin yanı sıra, konutlara ayrılmış yüzde 83 yeşil alan, bir açık bir kapalı yüzme havuzu, kapalı ve açık otopark, spor salonu, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, gölet, yürüyüş yolları ve çok amaçlı spor sahası da bulunuyor.

7/24 kapalı devre kamera kayıt sistemi, kontrollü sistemi, kontrolü araç ve yaya giriş-çıkışı, uzman güvenlik personelleri, yangın ve duman alarm sistemleri ve her dairede görüntülü interkom sistemi ile konut sakinlerinin her türlü güvenlik ihtiyacı da karşılanıyor.

Kaynak:

Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal San Sebastian’ı anlattı
Gastronomika'da Neler Yaşandı?
San Sebastian’da Nerede Ne Yenir?
San Sebastian'da Ne Yapılır?
San Sebastian: Yeme-İçme Cenneti
Seyahat Listenizin İlk Sırasına Alın