BURDUR HABERLERİ

Isparta Orman Bölge Müdürü, Burdurda İncelemelerde Bulundu

IHA
08.09.2015 - 14:37Son Güncelleme :

YENİ BÖLGE MÜDÜRÜ İSMAİL TÜFEKÇİ, BURDUR'DA İLK İNCELEMESİNİ YAPTI

IHA

Isparta Orman Bölge Müdürü İsmail Tüfekçi, Burdur Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.
Isparta Orman Bölge Müdürü İsmail Tüfekçi ile Bölge Müdür Yardımcısı Nuri Maraş yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere Burdur Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti. İşletme Müdürü Celal Korkmaz, İşletme Müdür Yardımcısı Murat Akoğlanoğlu ve işletme şefleri tarafından karşılanan Bölge Müdürü, göreve yeni başlaması nedeniyle İşletme Müdürlüğü çalışanlarıyla tanışmasının ardından, Önemli gördüğü konular ve öncelikler ile 2015 yılı silvikültür programları ve gerçekleşmeler hakkında bilgi aldı.
Bölge Müdürü İsmail Tüfekçi Burdur, Ağlasun, Çamoluk, Kemer ve Yeşilova Orman İşletme Şeflikleri sınırları dâhilindeki sıklık bakım sahaları, ağaçlandırma sahaları, fıstık çamı ve tensil sahalarında incelemelerde bulundu. Orman Bölge Müdürü Tüfekçi, yapılan çalışmalarda kayıt tutmanın önemli olduğunu belirterek, eksiklikler ile ilgili talimatlarını iletti.
Yangın İlk Müdahale Ekip binalarını da ziyaret eden Bölge Müdürü Tüfekçi, özellikle hafta sonları orman piknik sahalarının yoğun kullanımının artabileceğini, görevli personelin bu bağlamda daha dikkatli ve hazır olması için gerekli tüm önlemlerin arttırılmasını istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Burdur haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Burdur ilinden Isparta Orman Bölge Müdürü, Burdurda İncelemelerde Bulundu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Eylül 2015 tarihinde saat 14 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Isparta Orman Bölge Müdürü, Burdurda İncelemelerde Bulundu haberi güncellenecektir.

BURDUR NAMAZ VAKİTLERİ

30 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:06
 • Guneş
  07:47
 • Öğle
  12:58
 • İkindi
  15:33
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı