ISPARTA HABERLERİ

Isparta Emniyetinin Başarı Dolu Yılı

IHA
21.10.2015 - 15:34Son Güncelleme :

ISPARTA EMNİYET MÜDÜRÜ HALİL ALTAN, ISPARTA ADLİYESİ'NE BAĞLI MAHKEMELERİN BAŞKANLARI VE CUMHURİYET BAŞSAVCISI MUSTAFA KEMAL ÇOKDİNÇ İLE YEMEKTE BİRARAYA GELDİ

IHA

Isparta Emniyet Müdürü Halil Altan, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Çokdinç ve Isparta Adliyesi mahkeme başkanlarıyla bir araya geldi. Emniyet Müdürü Halil Altan, adli ve kolluk mekanizmalarının eş güdüm halinde sistematik olarak çalışmasının önemine vurgu yaparak, hukuki ve fiili olarak idari ve adli birimlerle bir bütün olan kolluk kuvvetlerinin adalet sisteminin etkinliğinin sağlanmasında önemli bir görev üstlendiğini söyledi. Vatandaşların da ihbar ve destekleri sayesinde suç ve suçlularla mücadelede büyük başarı sağlandığını kaydeden Altan, "2015 yılında suçlu yakalamalarda yüzde 99,9, suçu aydınlatmada yüzde 94 başarı oranı yakalarken, hırsızlık olaylarında yüzde 33 azalma meydana geldi. Vatandaşlarımızın 155 Polis İmdat Hattına yapmış oldukları ihbarlarda ise geçen seneye göre yüzde 100 artış var" bilgisini verdi.
Öte yandan Altan, terör, güvenlik, uyuşturucu, siber suçlar ve diğer suç türleriyle gerek suç öncesi gerekse suç sonrası özverili, planlı ve bilimsel yöntemlerle başarılı çalışmalar yapıldığını sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Isparta haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Isparta ilinden Isparta Emniyetinin Başarı Dolu Yılı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 15 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Isparta Emniyetinin Başarı Dolu Yılı haberi güncellenecektir.

  ISPARTA NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ekim 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:27
  • Guneş
   07:03
  • Öğle
   12:53
  • İkindi
   15:59
  • Akşam
   18:24
  • Yatsı
   19:48
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı