YOZGAT HABERLERİ

İspanya gezisine katılacaklar

DHA
28.03.2016 - 09:38Son Güncelleme :
DHA

Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT, (DHA)-YOZGAT Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi üyesi 4 öğrenci, ‘İlimle Yükselen Medeniyete Yolculuk’ programı kapsamında İspanya gezisine katılacak. 
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, ‘Yeni Bir Nefes’ adlı projeyi uygulamaya koydu. Bu proje kapsamındaki ‘Dini İlimler Atölyesi Değerler Eğitimi’ çalışmalarına katılan ve katılımda süreklilik gösteren öğrencilerin, ‘İlimle Yükselen Medeniyete Yolculuk’ programıyla İspanya'ya götürülmeleri kararlaştırıldı. Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezine üyesi 2 Erkek, 2 Kız olmak üzere 4 genç de etkinliğe davet edildi. Bozok Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi öğrencisi Naciye Söker , Yozgat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Oğuzhan Polat ve  İsmail Gürler, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Seher Kırılmaz İspanya gezisi öncesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer’i makamında ziyaret etti.
FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden İspanya gezisine katılacaklar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 09 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İspanya gezisine katılacaklar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı