« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İspanya’da insan olduğumu hissettim

İspanya’da Atletico forması giyen Arda Turan, Türkiye’ye dönmeyi düşünmediğini söylerken, Burak Yılmaz’ın Madrid’e gelebilme ihtimali karşısında yorum yapmayacağını belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ATLETICO Madrid’de forma giyen milli futbolcu Arda Turan bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada İspanya’da çok mutlu ve huzurlu olduğunu belirtip “Burada bana saygı gösteriyorlar. Futbolculara her şartta olumlu olan bakış açısından dolayı da İspanya’da insan olduğumu hissediyorum” ifadelerini kullandı. Galatasaray’a transfer iddiası hakkında konuşan yıldız oyuncu, hep Galatasaraylı kalacağını ifade ederken, “Şu an Atletico’da mutluyum, zaten tatildeyim ve dinlenmeye çalışıyorum. Bu konuda konuşacak isim Ahmet Bulut. Ancak ben Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

YILDIRIM’A SAYGI DUYUYORUM

F.BAHÇE’den transfer teklifi gelip gelmediği hakkında da konuşan Arda “Fenerbahçe büyük bir camia, Aziz Yıldırım da saygı duyduğum bir insan. Şu an çok zor durumdan geçiyorlar ve ben de söyleyeceklerimle gündem olmak, daha da onları zor durumda bırakmak istemiyorum. İnşallah UEFA’daki durumları da düzelir. Dediğim gibi Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyorum” dedi.

BURAK STARDIR

ARDA Burak Yılmaz’ın Atletico Madrid’e gideceği yönündeki iddialara ise “Burak Türkiye’nin starı. Galatasaray’da kalmasından çok memnun olurum ama bir kariyerini etkileyecek yorum yapmaktan kaçınırım” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.