« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İsmail'in Bandırmaspor macerası kısa sürdü

Devre arası transfer sezonunun son gününde Bandırmaspor'un renklerine bağladığını duyurduğu tecrübeli futbolcu İsmail Güldüren, forma giyemeden sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

TARIK KÖSE - BANDIRMA (BALIKESİR) / DHA
SON GÜNCELLEME

GÜLDÜREN: BEN MESSİ DEĞİLİM

Bandırmaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada Güldüren'in diğer futbolculardan ayrıcalık istemesi üzerine bu kararın alındığı açıklandı.

Sağlık kontrolü için Bandırma'ya gelen ve kontrolden geçen İsmail Güldüren'in diğer sporculardan ayrıcalık istemesi sonrasında sözleşmesi feshedildi. Bandırmaspor kulübünden yapılan açıklamada, "Ara transferin son gününde kadroya katılan ve bu konuda peşinat ödemeden maç başı olarak anlaşılan İsmail Güldüren, sağlık kontrolünden geçip Bandırmaspor'un futbolcusu olmasının ardından, diğer Bandırmaspor futbolcularına sağlanan olanakların tümü kendisine sunulmuştur. Fakat kendisine sağlanan imkanların dışında daha fazla bir beklenti içinde olduğunu bu beklentilerin, tesis, soyunma odası, idman sahası ve idman sahası yanında kendisine özel idman sahası, tedavi havuzu, fitness salonu ve ev olduğu, Bandırmaspor kulübünün imkanlarının ise kendisine sunulandan daha farklı olduğunu ve mevcudun yetersiz kalacağından dolayı huzur bulamayacağını söyledi. Bunun üzerine yönetim kurulu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir futbolcunun ayrıcalıklı bir hayat sürdüremeyeceğini, bugüne kadar ayrıcalığın Bandırmaspor'da hiçbir futbolcuya tanınmadığını, bundan sonra da kim olursa olsun tanınmayacağını, takım ruhunun ve takım başarısının ancak bir bütün halinde sağlanabileceğini kendisine bildirdi ve İsmail Güldüren ile aramızda yapılan sözleşme karşılıklı olarak anlaşılarak feshedilmiştir" ifadeleri kullanıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler