DÜZCE HABERLERİ

İsmail Ustaoğlu’ndan Gençlere Önem

IHA
27.02.2015 - 13:39Son Güncelleme :

FOTO: DÜZCE GENÇ ELLER DERNEĞİ, DÜZCE’Yİ MECLİSTE TEMSİL ETMEK İÇİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLAN İSİMLER İÇİN HAZIRLADIĞI FİKRİMDE GENÇ VAR PROJESİNİ BAŞLATTI.

IHA

Düzce Genç Eller Derneği, Düzce’yi mecliste temsil etmek için Milletvekili aday adayı olan isimler için hazırladığı Fikrimde Genç Var projesini başlattı. Milletvekili aday adayı İsmail Ustaoğlu kampanyaya ilk destek veren aday adayı oldu.
Gençlerin sorunlarını çözebilmek ve Düzce’de farkındalık oluşturabilmek için kurulan ve Ne Olursan Ol Yine Gel sloganı ile yola çıkan gençler projelerine devam ediyor. Düzce’nin gençlik anlamında ki sorunlarını iyi bilen gençlerden oluşan Genç Eller Derneği siyasilerden söz almak ve seçilmeleri dahilinde gençleri unutmalarını engellemek için iyi niyet sözleşmesi adı altında Fikrimde Genç Var projesini başlattı. Projenin ilk konuğu AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayları İsmail Ustaoğlu oldu.
GENÇLERDE MECLİSTE YER ALMALI!
Genç Eller Derneği ile bir araya gelen Milletvekili Aday adayı İsmail Ustaoğlu, Türkiye’de Hakimlerin 22 yaşında kaymakamların 23 yaşında göreve başladığını dile getirerek mecliste de bu yaşlarda gençlerin olması gerektiğinin altını çizdi. Ustaoğlu seçilmesi kapsamında Gençler için çalışacaklarını ve gençlerin sorunlarını çözebilmek için tüm bilgi birikimini harcayacağını belirtirken, seçilme yaşının da 18’e düşürülmesi için komisyon önereceğini dile getirdi.
İsmail Ustaoğlu şöyle devam etti: “ Böyle güzide gençler ile bir arada olmak bizleri mutlu ediyor. Fikrimde Genç Var projesi ile gençler sorunların çözülmesi için siyasilerden söz alıyor. Bu gerçekten çok güzel bir şey. 22 yaşında hakim, 23 yaşında kaymakam, 25 yaşında bu ülke doktor görebiliyorsa neden 20 yaşında Milletvekili olmasın. Gençlerin istekleri neden mecliste gençler tarafından söylenmesin. Ben gençlere büyük önem veriyorum. Bu kapsamda bu konunun takipçisi olacağım” diyerek iyi niyet sözleşmesini imzaladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden İsmail Ustaoğlu’ndan Gençlere Önem hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 13 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İsmail Ustaoğlu’ndan Gençlere Önem haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:15
 • Guneş
  08:03
 • Öğle
  13:00
 • İkindi
  15:21
 • Akşam
  17:36
 • Yatsı
  19:12
Sayfa Başı