« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İsmail o kartı görmeyecekti"

MHK Başkanı Yusuf Namaoğlu, Spor Toto Süper Ligi'nin 5. haftasında Beşiktaş'ın Gaziantepspor ile oynadığı karşılaşmada gösterdiği 2 kırmızı kart ile Beşiktaşlı taraftarlardan büyük tepki gören karşılaşmanın hakemini değerlendirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
HABER1903'ün haberine göre; MHK Başkanı Yusuf Namaoğlu, Spor Toto Süper Ligi'nin 5. haftasında Beşiktaş'ın Gaziantepspor ile oynadığı karşılaşmada gösterdiği 2 kırmızı kart ile Beşiktaşlı taraftarlardan büyük tepki gören karşılaşmanın hakemini değerlendirdi. Namaoğlu'nun açıklaması şu şekilde:

"Halis Özkahya çok çok iyi bir karşılaşma yönetti. Görüştüğüm bütün eski hakemler de bu karar çerçevesinde cevap verdiler. İsmail Köybaşı'ya gösterilen kırmızı kartta Halis Özkahya'nın her hangi bir suçu yok. Burada hata yapan arkadaş yardımcı hakemdir. 15-20 cm önünde olan oyuncuyu kaçırdı. Eğer pozisyonu görüp bayrağı kaldırsaydı İsmail Köybaşı o kartı görmeyecekti. Karşılaşmada hakemlerimizin yaptığı tek hata buydu. Gözlemci raporlarının doğrultusunda yardımcı hakemimiz de gereken cezayı alacaktır" diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz