« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İsmail Kartal teknik direktör olarak ilk antrenmanında

F.Bahçe'de teknik direktörlüğe getirilen İsmail Kartal, sarı-lacivertli takımda teknik direktör olarak ilk antrenmanına çıktı.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesi sahada futbolcularla bir toplantı yapan İsmail Kartal oyunculara yeni antrenörleri tanıttı. Daha sonra oyunculara bir konuşma yapan Kartal, “Yıllardan beri birlikteyiz. Görev değişikliği oldu. Hep birlikte bunun üstesinden geleceğiz. Futbolculuktan gelen bir teknik adamım. Sizleri çok iyi tanıyorum. Zorlu ve önemli bu sezon öncesinde sizlere güveniyorum. Hep birlikte bu işi başaracağız” dedi.

Sarı-lacivertli futbolcular da İsmail Kartal’a yeni görevinde başarı dilerken, “Allah utandırmasın” dedilerAntrenmanın ilk yarım saati basına açık yapılırken, sarı-lacivertliler düz koşu ve koordinasyon hareketlerinin ardından 5’e 2 pas çalışması yaptı.

İLK ANTRENMANDAN KARELER / FOTO: SÜLEYMAN ARAT


Sakat oyuncuların durumu

Sağ el bileğindeki çatlak olan Gökhan Gönül akşam antrenmanda düz koşu ve 5’e 2 pas çalışmasında takımla birlikte çalıştı. Gökhan Gönül’ün bir süre daha tedavi ve özel program doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek
Aşil tendonundaki sertleşme nedeniyle ağrıları olan Michal Kadlec antrenmana çıkmazken, kendisine ayrılan özel program doğrultusunda salonda tedavi ve çalışmalarını sürdürdü.

Diego Ribas kendisi için özel hazırlanan program doğrultusunda takımdan ayrı sahada özel koşu yaptı

Dizindeki sakatlık nedeniyle ameliyat olan Egemen ise salonda tedavi ve çalışmalarını sürdürdü.


İsmail Kartal’ın teknik ekibi şöyle:
Murat Öztürk / Yardımcı antrenör ve kaleci antrenörü
Fatih Yıldız / Kondisyoner
Zeki Göle / Yardımcı antrenör
Mete Soygül / Yardımcı antrenör
Melikşah Sezgin / Analiz uzmanı


Diego Ribas’tan ‘Malkoçoğlu bıyığı’
Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Diego Ribas yeni imajıyla dikkat çekti. Diego Ribas’ın bıraktığı bıyık takım arkadaşları tarafından beğenilirken, takım arkadaşları da Brezilyalı oyuncuya ‘Malkoçoğlu’ diye takıldığı öğrenildi. Antrenmanı Diego Ribas’ın oğlu da izledi.

İsmail Kartal teknik direktör olarak ilk antrenmanında


İsmail Kartal’a özel takım elbise
F.Bahçe’de teknik direktörlüğe getirilen İsmail Kartal’a imza töreni için özel takım elbise diktirildi. İsmail Kartal için İstinye’de özel bir yerde takım elbise diktirildiği, İsmail Kartal için bundan sonra takım elbiselerini buradan temin edeceği belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler