KÜTAHYA HABERLERİ

İsmail Çelik AK Parti’de

IHA
29.10.2015 - 16:44Son Güncelleme :

İSMAİL ÇELİK AK PARTİ'YE KATILDI.

IHA

Kütahya’da 11 yıl boyunca Anavatan Partisi’nin il başkanlığı görevini yürüten iş adamı İsmail Çelik, düzenlenen bir törenle AK Parti’ye katıldı.
Çelik’in AK Parti’ye katılımı sebebiyle AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz ve parti yöneticilerinin de katıldığı bir tören düzenlendi.
Çelik’in parti rozetini AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş taktı.
İsmail Çelik’in AK Parti’ye katılmasından dolayı tebrik eden Çetinbaş, seçimlere sayılı günler kala halkın büyük bir teveccüh karşılaştıklarını dile getirdi.
Çelik, Türkiye’nin istikrarı için AK Parti’ye geçtiğini dile getirdi. Çelik, "Bundan sonra sizlerce birlikte partimiz için çalışacağım. Benim bir beklentim var; o da Türkiye’nin büyümesi, iyiye gitmesidir. Tek beklediğim bu. Türkiye’yi 2023 yılına taşıyacak tek parti AK Parti’dir" dedi. (EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden İsmail Çelik AK Parti’de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İsmail Çelik AK Parti’de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı