GAZİANTEP HABERLERİ

İslahiye'de üniversitede konferans

DHA
26.04.2017 - 14:00Son Güncelleme :
DHA

Kadir ÇELİK/ İSLAHİYE (Gaziantep),(DHA)- GAZİANTEP Üniversitesi (GAÜN) İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde 'Türkiye'de Yazılım Sektörü Girişimciliğin Rolü ve Kariyer Olanakları' konulu konferans düzenlendi.
İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kariyer ve Girişimcilik Topluluğu tarafından fakültenin Yavuz Coşkun Konferans Salonu'nda 'Türkiye'de Yazılım Sektörü Girişimciliğin Rolü ve Kariyer Olanakları' konulu konferans düzenlendi. Konferansta CPM Yazılım Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Ahtagil, tarafından sektörde girişimciliğin rolü ve kariyer olanakları hakkında üniversite öğrencilerine bilgiler verip başarılı olmak için tavsiyelerde bulundu. Konferans sonrasında öğrencilerin sorularını yanıtlayan Ahtagil'e Kariyer ve Girişimcilik Topluluğu öğrencileri tarafından çiçek, İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Göktürk Kalkan ise plaket verdi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden İslahiye'de üniversitede konferans hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 14 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İslahiye'de üniversitede konferans haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı